Są wakaty w kędzierzyńskiej policji. Ruszają nabory nowych funkcjonariuszy

10

Służba w policji to wyzwanie, możliwość niesienia pomocy innym, a także szansa na rozwój osobisty i zawodowy. Daje dużo satysfakcji i jest coraz bardziej atrakcyjna finansowo. Po ukończeniu szkolenia podstawowego będziesz zarabiać 4228,52 zł netto, a jeśli nie ukończyłeś 26 lat otrzymasz 4611,52 zł na rękę.

Jeśli chcesz pomagać innym i odpowiadać za bezpieczeństwo wewnętrzne naszego kraju, współtworząc ponad stotysięczną formację dołącz do policji. Służba w policji wymaga określonych predyspozycji zarówno psychicznych, jak i fizycznych, a wyzwania, z którymi trzeba się mierzyć nie należą do łatwych. Za to służba w policyjnym mundurze daje wiele satysfakcji, a wdzięczność osób, którym udzieliło się pomocy, bywa bezcenna.

Służba w Policji to szansa na rozwój zarówno osobisty, jak i zawodowy. Duży wachlarz specjalistycznych szkoleń daje możliwość zdobycia nowych umiejętności oraz doświadczeń. W Komendzie Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu jest jeszcze kilka wakatów. Po ukończeniu kursu podstawowego otrzymasz uposażenie w kwocie 4228,52 zł netto + dodatek za wysługę lat. Jeśli nie ukończyłeś 26. roku życia otrzymasz uposażenie na poziomie 4611,52 zł netto + dodatek za wysługę lat.

– Zapraszamy w nasze szeregi i zachęcamy wszystkich zainteresowanych do składania podań. Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji można znaleźć tutaj lub dzwoniąc pod numer telefonu 47 863 42 09 lub 798 032 503 – informują policjanci

Terminy przyjęć do policji w 2023 r.:

 • 27 lutego
 • 5 maja
 • 3 lipca
 • 23 sierpnia
 • 27 października
 • 28 grudnia

Policjantem może zostać:

 • obywatel polski o nieposzlakowanej opinii;
 • posiadający co najmniej średnie wykształcenie;
 • nie skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe;
 • korzystający z pełni praw publicznych
 • posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować
 • dający rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kędzierzynie-Koźlu

10 KOMENTARZE

 1. Dobra pensja bo np.w Zakładach Azotowych Kędzierzyn to 4600 na rękę po 20 latach pracy zmianowej plus stażowe. Ja piern… te Azoty to naprawdę dziadostwo.

 2. Każdy kto to przeczytał to chyba od jutra do pracy nie pójdzie.Ludzie 3-3,5 tysiąca zł zarabiają po paru latach roboty a tu na dzień dobry prawie 5 tysięcy.Co się dzieje w tej Polsce.

 3. [uposażenie w kwocie 4228,52 zł netto + dodatek za wysługę lat/uposażenie na poziomie 4611,52 zł netto + dodatek za wysługę lat]I to jako zwykły krawężnik. Za co tyle kasy ? Za wysiadywanie na komendzie lub wygniatanie fotela w radiowozie ? Ich już jest tylu a żadnego nie widać by zajął się porządkiem. Albo siedzą w krzakach lub bezsensownie się kręcą radiowozem albo mandaty walą albo udają wykłady o bezpieczeństwie i tak by dostukać do emerytury po 25 latach. K***a gdzie tu sprawiedliwość ?

 4. Co inteligentejsi już dawno uciekli z rządowej policji która nie jest dla obywateli a wręcz nastawiona jest na jej gnębienie i ściąganiu pieniędzy do budżetu. Zastali sługusy i nieroby którym jest tam po prostu wygodnie.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj