Są pyszne, chrupiące i mają pół metra długości. W Kędzierzynie-Koźlu powstała Fabryka Zapiekanek

6

Są pyszne, chrupiące i robione zawsze ze świeżych produktów. O wyjątkowych smakach, które znajdziecie w otwierającej się Fabryce Zapiekanek, opowiada Aleksandra Dymel, właścicielka firmy.

Kiedy otwarcie i w którym miejscu znajduje się Fabryka Zapiekanek?

– Otwarcie Fabryki Zapiekanek odbędzie się dzisiaj o godz. 16. Nasz punkt znajduje się przy Al. Jana Pawła II 25 tuż przy samym kinie Chemik.

Skąd pomysł na otwarcie Fabryki Zapiekanek?

– Odkąd sięgam pamięcią, jesteśmy związani z gastronomią, a mój mąż już prawie od dwudziestu lat pracuje w zawodzie kucharza. Po tym jak dobrze zostały przyjęte nasze zapiekanki w Raciborzu, postanowiliśmy otworzyć punkt także w Kędzierzynie-Koźlu.

– Co znajdziemy w waszym menu?

– „Skurczybyk”, „Rybson”, „Mięsożerca”, „Szarpana Świnia” i „Mięsny Potwór” – to tylko przykłady oferowanych przez nas zapiekanek. Mamy bardzo duży wybór mięs oraz świeżych warzyw. Można zdać się na nasze pomysły lub stworzyć swoją własną zapiekankę. Możliwość tak dużego wyboru powoduje, że za każdym razem możemy cieszyć się nowym smakiem.

– Podobno wasze największe zapiekanki mają pół metra długości?

– Klienci mogą wybrać małą zapiekankę, która ma 30 cm lub dużą, która rzeczywiście ma pół metra. Taką porcją naprawdę można się dobrze najeść.

– Co wyróżnia Was od konkurencji?

– Na pewno jakość i świeżość naszych produktów. Uważamy, że głównie od tego zależy nasz sukces i pozytywna opinia ze strony klientów. Stawiamy na świeże produkty, nic nie jest mrożone, a nasze popularne „zapiexy” są robione w piecu, a nie w mikrofalówce. Oprócz tego staramy się ciągle wprowadzać nowości i organizować akcje promocyjne, które można śledzić na naszym Facebooku. Wkrótce planujemy też dostawę zapiekanek do klienta na telefon ale to jeszcze przed nami.

– W jakich godzinach będziecie otwarta Fabryka Zapiekanek?

– Od wtorku do czwartku mamy otwarte w godzinach 12-21, w piątki i w soboty od 12 do 24, a w niedziele od 16 do 21.

Fabryka Zapiekanek
Al. Jana Pawła ll 25 (obok kina Chemik)
http://fabryka-zapiekanek.pl/
Tel. 530731477

Godziny otwarcia:
Poniedziałek zamknięte
Wtorek- czwartek 12-21
Piątek, Sobota 12-24
Niedziela 16-22

Materiał promocyjny

 

6 KOMENTARZE

  1. Fajna sprawa, dobrze, że poszerza się oferta kulinarna.
    Szkoda tylko, że na dwadzieścia rodzai zapiekanek tylko jedna jest bez mięsa. Mógłby być większy wybór wege.

  2. A nie można by tak nieco odnowić fasadę tej budki, oprzyrządowanie i teren wokól z trawy uwolnić.
    Chyba że stan obecny ma zachęccić do wejścia na teren fabryki…

  3. Super,że nowe zapiekanki ,ale jak już w drugim dniu usuwają niepochlebne komentarze i blokują dostęp osobom które napisały te komentarze?To jak to świadczy o tej firmie?Napisze wiec na kk24.
    Zapiekanki bardzo słabe ciasto za cienkie i suche,produktów bardzo mało ale wielkość 50cm wooow i co z tego różnica w cenie miedzy zapiekanką dużą a mała to tylko 2zł i nawet logicznie patrząc to nic dobrego nie może znaczyć.Dobrze że jest konkurencja u której można zjeść prawdziwe zapiekanki

Comments are closed.