Są pierwsze sondażowe wyniki wyborów! Remis ze wskazaniem na Andrzeja Dudę!

24

Chwilę po zakończeniu ciszy wyborczej w niedzielę ukazały się pierwsze sondażowe wyniki wyborów prezydenckich. Jest remis ze wskazaniem na Andrzeja Dudę.

Według sondażu IPSOS opublikowanego przez TVN24 na Andrzeja Dudę zagłosowało 50,4 proc. wyborców, Rafała Trzaskowskiego poparło zaś 49,6 proc. głosujących. Pracownia badawcza zaznacza jednak, że różnica pomiędzy kandydatami mieści się w błędzie i nie można wskazać zwycięzcy.

Sondaż powstał na podstawie odpowiedzi udzielanych ankieterom przez osoby wychodzące z lokali wyborczych. Na pierwsze oficjale wyniki wyborów trzeba poczekać kilka godzin.

Na godz. 17 frekwencja na Opolszczyźnie wyniosła 46,20% i była niższa niż średnia krajowa wynosząca 52,10%. W powiecie kędzierzyńsko-kozielskim do urn poszło 44,65% osób uprawnionych, w samym Kędzierzynie-Koźlu zaś 47,96%.

24 KOMENTARZE

  1. hahahahaahhahahahahahahahhahahahaha Duda zmiażdży tą marionetkę PO. Dzisiaj elektrorat PIS zmobilizowany, wynik będzie 60 do 40 albo 70 do 30

  2. Oby wygrał Rafał odebrał wam wszystko co zostało wywalczone tj. 500+, 300+ „13” itp. pensje minimalną przywrócił do poprzedniego poziomu, zwiekszył wiek emerytalny, sprzedał resztę co zostało, zatrudnił zagraniczne firmy do obsługi Polski i wtedy będzie dobrze.

  3. Za Stalinem: „Nieważne kto głosuje ważne kto liczy głosy”…
    Nawet gdyby zmiana na lepsze miałaby 55% to i tak Sasin zadbał o wydrukowanie kilku mln kart więcej niż głosujących tak na wszelki wypadek…

  4. Jaki remis droga Redakcjo ? Redaktor nie był chyba na tej lekcji matematyki,co była o procentach a szkoda.Jaki redaktor taka gazeta.

    • Ja swoje dzieci trzymam w szafie, a jak wychodzą to w grubych płaszczach i czapkach, żeby żadne homeseksułaliści nie napadli na nich i mi ich z mieszkanie nie wyadoptowli

  5. Brawo ! Wygrała demokracja .Nie pomogła ,, ulica i zagranica ” ani pseudo celebryci.To my Polacy idąc na wybory,zdaliśmy egzamin z demokracji.

Skomentuj