Ryszard Wilczyński przekonywał mieszkańców Kędzierzyna-Koźla do swojego pomysłu na Polskę

9

Kampania wyborcza, choć ledwo ruszyła, już pędzi pełną parą. Na ulicach Kędzierzyna-Koźla można spotkać kolejnych kandydatów na posłów i senatorów. We wtorek na placu Wolności do swojego pomysłu na Polskę przekonywał Ryszard Wilczyński z Platformy Obywatelskiej, któremu poparcia udzieliła Brygida Kolenda-Łabuś.

9 KOMENTARZE

  1. Obejrzalem do konca, rysiek zadnych konkretów, masło maślane tak zwane, a.Brygida prócz wlazenia w dupe ryskowi i wspomnieniu o jego cudownej zonie nic nie powiedziala.konkretnego, czyli obiecanki cacanki a glupiemu radosc… debil sie nabierze, bo rysiek ladnie.mowi, uśmiecha sie, ma.fajne zdjecie i zonke, no.nic tylko głosować!

  2. Czy to ten sam Wilczyński? „Widać na nim polityka, który przechodząc obok ław poselskich zajmowanych przez PiS, zatrzymuje się przy miejscu Jarosława Kaczyńskiego i… sięga po leżące tam notatki, a następnie zaczyna je przeglądać.” (sala plenarna Sejmu 16 grudnia 2016)

  3. Wspaniały kandydat co może zaoferować człowiek co szpera w cudzych rzeczach. No gdzie ta jaśnie oświecona lewica co gardzi każdym nie weźmie w obronę SZPERACZA.

Skomentuj