Ruszyła sprzedaż biletów na wiosenne wyjazdy z MZK. Przewoźnik przygotował 13 propozycji

1

Od poniedziałku Miejski Zakład Komunikacyjny w Kędzierzynie-Koźlu prowadzi sprzedaż biletów na wiosenne wyjazdy międzymiastowe. Wśród propozycji przewoźnika znajdują się zarówno nowości, jak i dobrze znane i lubiane kierunki.

Pierwszy wyjazd zaplanowano na sobotę, 30 marca. Miejski Zakład Komunikacyjny zabierze pasażerów do Krakowa, który tej wiosny będzie królował w rozkładzie wyjazdów międzymiastowych – łącznie zaplanowano aż sześć wyjazdów do Grodu Kraka: 14 kwietnia Jarmark Wielkanocny, 4 maja, 17 maja Noc Muzeów, 26 maja Dzień Matki i 22 czerwca.

W najbliższych miesiącach przewoźnik zabierze też mieszkańców na wyjazdy do: Wiednia (13 kwietnia), Bratysławy (3 maja), Skalnego Miasta (4 maja), Wambierzyc, Kalwarii i Polanicy Zdroju (5 maja), arboretum w Wojsławicach i Wrocławia (25 maja), Sandomierza (8 czerwca) oraz Sztolni Walimskich i Zamek Grodno (15 czerwca).

Nowością tej wiosny jest program lojalnościowy skierowany do uczestników wyjazdów międzymiastowych. Szczegółowe informacje na temat wyjazdów są dostępne na STRONIE MZK.

1 KOMENTARZ

  1. Ładnie, że umieściliście Teatr Słowackiego na zdjęciu. Obawiam się jednak, że podróżni na tych wyjazdach niestety skuszą się na bardziej proste formy rozrywki. Trzeba mieć nadzieję, że rozsądek mimo wszystko wygra :)

Skomentuj