Ruszyła rekrutacja wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Warto się spieszyć!

8

Przed nami 30. edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i już ruszyła rekrutacja wolontariuszy. Każdy, kto chce wesprzeć akcję i zostać wolontariuszem, może zarejestrować się na stronie WOŚP. Liczba miejsc ograniczona. 

Zarejestrować można się na stronie WOŚP https://iwolontariusz.wosp.org.pl/

*PEŁNOLETNI – konto zakładacie sami i rejestrujecie się samodzielnie.
*NIEPEŁNOLETNI – konto zakłada i rejestruje Was rodzic lub prawny opiekun.

Przygotujcie cyfrowe zdjęcie w formacie JPG lub JPEG o rozdzielczości minimalnej 600 px x 800 px. Wystarczy selfie z telefonu! Zróbcie je w jasnym pomieszczeniu, bez nakryć głowy, ozdób, przesadnych filtrów. Tak, jakbyście robili zdjęcie do legitymacji.
Załóżcie konto (potrzebny adres email).

Dokładnie i bezbłędnie wypełnijcie pola formularza. Wybierzcie nasz sztab o numerze 3393, Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu. Na akceptację zdjęcia będziecie musieli trochę poczekać. Do kilku dni po rejestracji skontaktujemy się na podany numer telefonu.

Jeżeli napotkacie problem – dzwońcie 881 030 545.
lub piszcie lukasz.galus(małpa)mok.com.pl

Instrukcja krok po kroku:

Wejdź na stronę https://iwolontariusz.wosp.org.pl./
Rozpocznij zakładanie konta w aplikacji iwolontariusz korzystając z przycisku „załóż konto” (w wypadku niepełnoletnich konto zakłada prawny opiekun!). Nad polami formularza znajduje się informacja, że zarejestrować się może wyłącznie osoba pełnoletnia (Treść: “Aby założyć konto, musisz mieć ukończone 18 lat” / “Nie masz jeszcze 18 lat? Kliknij tutaj, aby zapisać się przez konto opiekuna”).

Wypełnij formularz, zapoznaj się z klauzulą RODO, następnie kliknij „Załóż konto”.
Na podany przez Ciebie adres e-mail właśnie wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą założenie konta. Zaloguj się do swojej poczty i kliknij link potwierdzający.
Po kliknięciu w link aktywacyjny otworzy Ci się strona powitalna i wolontariusza ze ścieżką wyboru: wolontariusz / rodzic / firma.

Po założeniu i potwierdzeniu konta przejdziesz na stronę rejestracji.
Wybierz ścieżkę WOLONTARIUSZ.

W formularzu w kroku „Wybór Sztabu” zobaczysz okienko do wpisania Sztabu. By wyszukać Sztab w Twojej okolicy, możesz wpisać nazwę miejscowości lub numer Sztabu (ID), jeśli go znasz. W tym miejscu możesz też wykorzystać TOKEN. Na koniec, zapoznaj się z klauzulą RODO i kliknij „Wyślij”.

Nasz Sztab ma numer 3393.

8 KOMENTARZE

  1. Może się trochę czepiam, ale „nasz sztab o numerze 3393, Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu” działa oczywiście również na zasadzie wolontariatu a pracownicy MOKU prowadzą „sztab” jako wolontariusze poza swoimi godzinami pracy?

  2. Sznycel nie ważne na co pójdą pieniądze. Tacy jak Ty i tak nie dają bez względu na cel zbiórki. Tacy jak ty pierwsi wyciągają rękę, nawet jak ktoś jest bardziej potrzebujący.

Skomentuj