Ruszył remont ścieżki rowerowej na wale między Pogorzelcem a Koźlem. Będzie gotowa za kilka tygodni

19

Na tę inwestycję miłośnicy jazdy na dwóch kołach czekali od dawna. Ścieżka „na wale” łącząca Koźle z Pogorzelcem już niedługo doczeka się nowej nawierzchni.

Zgodnie z zapowiedziami urzędu miasta, dziś rozpoczęto prace ziemne. Ich efektem będzie zupełnie nowa asfaltowa nawierzchnia. Jak informuje magistrat, prace potrwają kilka tygodni, w tym czasie ścieżka będzie wyłączona z użytkowania.

19 KOMENTARZE

 1. Drożdżówa miał się zająć benzenem i co? emisja prawie 150 od 00:00 do 9:00! widać ten chłop nic nie może i nikt go nie traktuje poważnie.

  • Noooooooooo? Jeżeli to robi ta sama firma znajomka, co zmajstrowała ten CUDOWNIE spierniczony mosetczek w Kłodnicy, to może ścieżka będzie ukończona w lipcu, ALE w następnym roku. ?

   A jeżeli jest jakaś lepszejsza firma znajomka z rodziny królika, to mosze NAWET później będzie ten asfalcik – oczywiście znacznie droższy o ileś tam milionów ?

 2. Jak p.Prezydent S.Nowosielska uporała się z ścieżką dla rowerzystów na grobli,to może przypomni sobie o obietnicy wyborczej gdy prosiła o głosy wyborców gdy starała się o reelekcję na urząd Prezydenta K-K obiecywała o zbudowaniu 2 tuneli pod skarpą obok wiaduktu kolejowego dla rowerzystów aby było to bezpieczne dla rowerzystów jak i dla kierowców.,I co 2 kadencja p.S.Nowosielskiej powoli dobiega końca a tuneli jak nie było tak prawdopodobnie nie będzie,ja mam pytanie:jak się pani czuje z tą Nie zrealizowaną(a obiecywaną 2 krotnie)obietnicą ?

  • ????? Dobre @Nirwana dobre?
   Obiecanki PRZED-wyborcze są tylko PO to żeby OBIECYWAĆ? Tylko tyle i aż tyle ?

   Co zresztą bardzo dobrze określił Zdradek Sikorski z PełO, że : „Dwa razy obiecać to tak samo, jakby już było zrobione”?

   Normalne chwyty dla tubylców typu:
   Pic na wodę, fotomontaż.?

   Co niemal doskonale ma obcykane SŁYNNY folksdojcz, znany też jako Donaldu Tusku. ?
   PO-dobnie jak i reszta jego ferajny?

 3. I bardzo dobrze, niech koparka i samochody rozjeżdżą wal powodziowy, później będzie płacz a tak w ogóle to dobrze ze zamknęli ścieżkę bo usprawni to ruch samochodowy na najlepszym wąskim gardle w kentaki.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj