Ruszył remont oficyny przy urzędzie miasta. Strażnicy Miejscy przenieśli się na ulicę Piastowską

5

Ruszył generalny remont oficyny urzędu miasta. Obiekt, w którym mieści się siedziba straży miejskiej wymaga kompleksowej modernizacji. Na czas robót funkcjonariusze przenieśli się do budynku przy ulicy Piastowskiej 15.

Straż miejska stacjonuje pod nowym adresem, ale numery telefonów do funkcjonariuszy pozostają bez zmian. W tym numer alarmowy – 986. Przebudowa budynku sąsiadującego z magistratem potrwa około roku.

Nocne interwencje przyjmowane są pod numerem – 609 390 464.

5 KOMENTARZE

  1. Jak dlugo jeszcze bedziemy utrzymywać tych nierobów, przeciez straż miejska jest tylko po to by pilnowac posesji urzędników, poruszają się przewaznie w samochodach, w miejscach newralgicznych np. Targowa, targowiska, parki są wyjatkową rzadkością po posiłki i na zakupy jeżdża w czasie pracy, na zgłoszenia reaguja przewaznie słowami prosze zglosic to na straż pożarną, a to powinno byc ich obowiazkiem po oczymaniu informacji sptawdzić i rozeznac jaki bieg nadać sprawie, idt etc itp, biorą pieniadze za nic!

  2. Straz miejska powinna sie przeniesc na ulice, tam jest rejon ich dzialania, a nie koczowisko pod dachem na tapczanie!!

  3. Nie pyerdolta, odnosicie się nie do meritum, sami siedzicie w klimatyzowanych biurach i was ściska, jakieś warunki pracy być muszą, chcesz jełpie jeden z drugim pracować w ruinie?
    Przenieś się do średniowiecza francuski anonimie, spuszczaj tam swoją krew, albo inaczej zalecam jako nadworny cyrulik lewatywę, o tak lewatywa z pewnością odświeży ci umysł i oddech.

    Po drugie jaka to wizytówka miasta, rudera przy całkiem reprezentacyjnym budynku. Remont jak najbardziej uzasadniony. Plujta mocniej, toczta pianę…

  4. Czy strojem Strażnika Miejskiego jest mundur? Czy może Strażnik Miejski chodzić po mieście w niekompletnym mundurze? Czy może chodzić bez nakrycia głowy? Co na to regulamin Straży Miejskiej?

Skomentuj