Ruszył proces dziadka oskarżonego o dwukrotne zgwałcenie wnuczki. Grozi mu 15 lat więzienia

12

Przed Sądem Okręgowym w Opolu rozpoczął się dziś proces 61-letniego mieszkańca powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego, któremu prokuratura zarzuca, że dwukrotnie zgwałcił swoją małoletnią wnuczkę. Jeden z gwałtów oskarżony miał nagrać telefonem.

Sprawa dotyczy wydarzeń z grudnia 2018 roku. Wtedy to, zdaniem prokuratora, 61-letni mieszkaniec naszego powiatu miał dwukrotnie dopuścić się zgwałcenia swojej małoletniej wnuczki. W marcu 2020 roku mężczyzna został aresztowany i usłyszał zarzuty.

Oprócz dwukrotnego zgwałcenia nieletniej, prokuratura zarzuca mu utrwalenie jednego z gwałtów telefonem komórkowym. Nagranie zostało zabezpieczone przez śledczych i służy jako dowód w sprawie.

Tocząca się przed Sądem Okręgowym rozprawa została utajniona. Podczas wcześniejszych przesłuchań oskarżony nie przyznał się do zarzucanych mu czynów. Za gwałt na małoletniej i utrwalania treści pedofilskich grozi mu kara do 15 lat więzienia.

12 KOMENTARZE

 1. Zgwałcić wnuczkę, czyli gość miał jakąś kobietę i spłodził dziecko, a jak je traktował? Tak samo jak wnuczkę?
  Czy jest więcej ofiar tego pedofila?
  Czy po prawomocnym wyroku znajdzie się na publicznie dostępnym Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym?

 2. W USA są stany w których za recydywę pedofilii jest kara śmierci. Mieszkańcy, w pobliżu zamieszkania pedofila, są informowani o tym, aby uważać na swoje dzieci.
  Pedofilia jest chorobą nieuleczalną. Jedynie usunięcie jąder lub stałe branie chemii pozbawia pedofila popędu.
  Jakoś u nas ciągle ta sprawa jest nierozwiązana.

   • Facet gwałci kobietę. Jest hetero ale jest zwyrodnialcem. Pewnie nawet co niedzielę biegał do kościoła. Co ten debil niby ma wspólnego z LGBT???

   • Znam kilku G z LGBT i są to bardzo przyzwoici ludzie, a co więcej wyróżniają się wrażliwością. Co do L to się nie wypowiem, bo w tych sprawach ekspertem jest były kolega z ław parlamentarnych, no ten od czwartkowej golonki.
    A jak Lalusi przeszkadza ten skrót to proszę udać się na tereny wolne od tego skrótu, no tam skąd przybyłaś lub przybyli rodzice.

    • Rychu, taki lepszy Ryszard WYPIERDAJ na zachód. Tam twoje miejsce. Naruszyłeś moją WRAŻLIWOŚĆ !!!

     Właśnie skorzystałem z wolności słowa zgodnie z standardami PO-KO i Trzaski.

     • Stylowe, masz moc, takich zdecydowanych ludzi potrzebuje ten kraj. Twoje standardy dużo o Tobie mówią, a czy dobrego ???

   • Do Kożlaczka i Ryska niby lepszego. Edukacja LGBT+ dla przykładu masturbacja dzieci od czwartego roku życia itd. Jak nie macie pojęcia o czym pie…cie to nie wypowiadajcie się.

 3. Na Rycha nie zwracajcie uwagi i nie piszcie o nim komentarzy,bo facet się wtedy docenia a to w sumie jest zero..Pseudo dziadek w wiezieniu dostanie od współwięzniów , za to co zrobił swej wnuczce.Karma wróci i to podwójnie.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj