Ruszył kolejny etap budowy skateparku w Koźlu. Ma być gotowy jeszcze w wakacje

4

Dziś z wielką precyzją manewrują tam koparki, a już niebawem swoje umiejętności szlifować będą m.in fani jazdy na deskorolce. Nowy skatepark w Kędzierzynie-Koźlu powstaje przy Orliku na ulicy Skarbowej. 

Pomysł utworzenia drugiego w mieście profesjonalnego toru do skatebordingu wyszedł od samych mieszkańców. Projekt został wybrany w ramach budżetu obywatelskiego. Pierwszy etap prac zakończył się kilka tygodni temu, a w tej chwili realizowana jest kolejna część inwestycji. Do dyspozycji miłośników deskorolek, BMX-ów i rolek będą profesjonalne przeszkody takie jak grindboxy, funboxy i rampy typu quarter pipe. Chwili oddechu od treningu będzie można zażyć na jednej z ławek. O bezpieczeństwo użytkowników zadba oświetlenie i monitoring.

Nowy skatepark będzie gotowy jeszcze przed końcem wakacji.

4 KOMENTARZE

  1. Świetnie, ale czy zostanie coś z łąki? Już są głębokie koleiny po ciężkich samochodach. Można było jeździć od strony kina, ale po co?

    • Jeżdzić od strony kina? Człowieku, sam sobie odpowiedziałeś. Ale po co? Pan kierowca z bombowca to jest Pan i ma d…e jakąś tam trawę, a tzw. kierownik budowy, też ma to w d…e, a poza tym szoferaków się boi.

Skomentuj