Ruszył nabór pracowników do „Wodnego oKKa”. W pierwszej fazie zatrudnią 10 osób

2

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu rozpoczyna nabór pracowników do powstającego w Azotach kompleksu basenowego „Wodne oKKo”.

Uruchomienie kompleksu będzie przebiegało w dwóch etapach. Pierwszy ma nastąpić w czerwcu, gdy do użytku ma zostać oddany basen odkryty. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji rozpoczął nabór pracowników do „Wodnego oKKa”. W pierwszym konkursie poszukiwanych jest pięciu konserwatorów.

– Chcemy, żeby rozpoczęli oni pracę od maja, dzięki czemu będą obecni przy odbiorach i zapoznają się z obiektem. W dalszej kolejności planujemy zatrudnić trzy kasjerki oraz dwie dodatkowe osoby do obsługi – mówi Zenona Kuś, dyrektor MOSiR w Kędzierzynie-Koźlu.

Dalsze nabory prowadzone będą wraz z postępem prac nad krytą częścią pływalni. Osobną kwestią jest zatrudnienie ratowników, którzy będą czuwać nad bezpieczeństwem osób korzystających z basenów. Jak na razie władze MOSiR-u nie podjęły decyzji co do formy zatrudnienia tej grupy pracowników – rozważane są dwa warianty: bezpośrednio w MOSiR lub podpisanie porozumienia z Wodnym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym, które przejęłoby tę działalność.

2 KOMENTARZE

  1. Na okku pracuje 4 gości więc tych dziesięciu spowoduje, że 2,5 raza będzie ich więcej na budowie. A to z kolei sprawi, że będziemy pływać w czerwcu, ale 2027 rokku.

  2. A dlaczego wypowiada się pani dyrektor MOSIRu a nie pan dyrektor Wodnego Okka? Jego umowa tego nie obehmuje czy coś?

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj