Rusza Moc Muzyki Fest 2018. Koncerty i pole namiotowe na kozielskich błoniach

2

To będzie wyjątkowo głośne rozpoczęcie wakacji. Dziś o godzinie 13 na błoniach przy kozielskim domu kultury startuje festiwal Moc Muzyki Fest 2018. Przez dwa dni imprezy na scenie pojawi się kilkunastu artystów reprezentujących różne gatunki muzyczne.

To druga edycja charytatywnej imprezy. W tym roku podczas koncertów prowadzona będzie zbiórka na rzecz Łucji Kornak. Losami dziewczynku żyło całe miasto. Według rodziców lekarze za późno podjęli decyzję o cesarskim cięciu, w wyniku czego Łucja przyszła na świat w stanie śmierci klinicznej. Jej wola życia okazała się jednak ogromna. Dziś ma już 7 miesięcy. Jej stan nadal jest bardzo poważny. Rodzice Łucji zbierają fundusze na kosztowną terapię. Pomóc postanowiło Stowarzyszenie Moc Muzyki, które kolejną edycję swojego festiwalu postanowiło poświęcić właśnie małej mieszkance Kędzierzyna-Koźla.

Impreza rozpocznie się o godzinie 13. Dziś na scenie wystąpią: Zapaść, Bang Bang, Farben Lehre, Zwłoki, Gutek i Ga Ga Zielone Żabki. Tegoroczną nowością jest pole namiotowe, które powstanie przy festiwalu. Na miejscu będą również stoiska gastronomiczne.

2 KOMENTARZE

  1. Za terapię dziewczynki powinien zapłacić winny lekarz ! To nie jest osobny przypadek z późną decyzją o cięciu -gdyby płacili za błędy nauczyli by się nie odmawiać !

  2. To jest patologia, Pan Karoń prywatnie przyjmuje pacjentki, a w szpitalu odbiera poród, są lepiej traktowane. Szpital jest publiczny, dlaczego dyrektor na to pozwala?, to nie jest żadna tajemnica.

Skomentuj