Roztańczone Andrzejki z Iwoną Pavlović! W poniedziałek wyjątkowa impreza taneczna z gwiazdą

1

To będzie roztańczony weekend w Kędzierzynie-Koźlu. W sobotę i niedzielę w hali Azoty prezentować się będą najlepsze pary taneczne z Polski rywalizujące w Mistrzostwach Polski w aż 10 tańcach. Po zakończeniu zmagań profesjonalistów przyjdzie czas na amatorów. W poniedziałek, 28 listopada w hotelu Solidaris odbędą się Roztańczone Andrzejki, których gwiazdą będzie Iwona Pavlović!

Organizatorzy Dance Oscars 2022, które odbędą się 26 i 27 listopada 2022 w hali Azoty zapraszają na Roztańczone Andrzejki z Iwoną Pavlović.

– Szykuję się świetna zabawa! W Roztańczonych Andrzejkach mogą wziąć udział wszystkie panie lubiące rytmy latino, a także pary, które lubią bawić się na imprezach, kochają taniec i mają ochotę na zajęcia z Gwiazdą. Potańczymy, porozmawiamy z Iwoną, do tego zrobimy sobie pamiątkowe zdjęcia – świetna zabawa gwarantowana! Dodatkowo każdy, kto weźmie udział w Andrzejkach, nie płaci za bilet na Wieczorną Galę Dance Oscars w dniu 27 listopada – opowiada Arek Deierling, konferansjer i organizator imprezy.

Andrzejki odbywają się w poniedziałek w Hotelu Solidaris, 28 listopada. Zajęcia dla pań rozpoczną się o godzinie 18 i potrwają do 19:30, pary zameldują się na parkiecie o godzinie 20. Kontakt w sprawie zapisów: [email protected].

1 KOMENTARZ

  1. Pozdrawiam szanownego kolegę z klasy Arkadiusza, oraz resztę zacnego, acz skromnego grona realizatorów marzeń własnych.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj