Rozpoczynają się ferie zimowe. Dla dzieci z Kędzierzyna-Koźla przygotowano całą gamę atrakcji

12

To, że nie wyjeżdżacie na ferie nie oznacza, że musicie je spędzić w domu. Miejskie placówki przygotowały programy, dzięki którym „zimowe wakacje” będą ciekawe i aktywne. Na dzieci z Kędzierzyna-Koźla czeka cała gama atrakcji.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapewni chętnym dawkę aktywnego wypoczynku na wielu swoich obiektach. W programie znalazły się turnieje i zajęcia sportowe. Ponadto „Wodne oKKo”, lodowisko i kręgielnia będą działy dłużej. Miejska Biblioteka Publiczna połączy przyjemne z pożytecznym. Podczas „Eko Ferii” dzieci nie tylko miło spędzą czas, ale nauczą się też jak dbać o otaczający nas świat. Edukacyjnie będzie również w Muzeum Ziemi Kozielskiej. Podczas serii zajęć, odbywających się na żywo i on-line, będzie można lepiej poznać historię naszego miasta. Miejski Ośrodek Kultury za to przewidział w tym roku aż dwa turnusy wypełnione atrakcjami. Nie zabraknie zarówno zajęć na miejscu, jak i interesujących wycieczek.

Szczegóły można znaleźć na plakatach oraz na stronach: https://www.mok.kedzierzyn-kozle.com.pl/http://www.mosirkk.pl/https://www.mbpkk.pl/https://muzeumkozle.pl/.

12 KOMENTARZE

  1. No wiadomo, w czasie ferii nie potrzeba nauczycieli którzy się śmieją śmigając na nartach w górach po ciężko przepracowanych 6 tygodniach od wakacji. Żyć nie umierać.

  2. Szkoła zdalna bo covid, ale że ferie, to hulaj duszo diabla nie ma, covid poszedł na wolne hahahaha hahahaha jakie to wszystko fałszywe

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj