Rozpędzony passat „przeleciał” przez rondo Pileckiego. Na miejscu policja i straż

7

W niedzielę około godz. 14.30 służby otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na rondzie Rotmistrza Witolda Pileckiego. 

Na miejsce skierowana została policja oraz strażacy, którzy prowadzili działania w rejonie alei Armii Krajowej. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, mężczyzna kierujący samochodem marki Volkswagen uderzył w krawężnik, przejechał przez rondo i finalnie zatrzymał się na barierach energochłonnych.

W wyniku zdarzenia kierujący nie odniósł poważniejszych obrażeń. Kierowca volkswagena był trzeźwy. Trwają czynności wyjaśniające szczegółowe okoliczności zdarzenia. Pojazd jest usuwany z drogi.

7 KOMENTARZE

  1. Prawie się udało, zabrakło parę centymetrów żeby skończył w rowie, czyli tam gdzie już dawno ten szrot i szmelc powinien stać… atfu… na szmelcwageny w turbognoju..

  2. No co się dziwić, typowy passat – jak nie zepsute kierunkowskazy, to zepsute hamulce….szmelcwagon i tyle, dobrze, że jednego mniej będzie.

  3. To przybysze z małych Gmin. Urwali się ze swych trzech dróg na krzyż i szaleją. Można ich rozpoznać. OKR – O!!!! K…….rwa Rondo, oraz OPR – O!!!! Pi………..dolę Rondo

Skomentuj