Rozmowy z pracodawcą i zwiedzanie nowoczesnego parku maszynowego. Mubea zaprasza na Open Day

1

Niektórzy soboty spędzają na leniuchowaniu, z kolei inni preferują aktywniejszą formę wypoczynku, jeszcze inni wolny czas poświęcają na rozwijanie swoich zainteresowań, a my uwielbiamy te soboty, które możemy spędzić na opowiadaniu o naszej pasji, czyli pracy w branży automotive.

Dlaczego warto przyjść na Dzień Otwarty w Mubea? 

15-go kwietnia odbędzie się na terenie naszego zakładu Open Day. Podczas Dnia Otwartego wszyscy, którzy są zainteresowani dołączeniem do naszego zespołu, mają możliwość zobaczenia jak wygląda życie w Mubea „od kuchni”. Jest to doświadczenie, które nie zdarza się codziennie, w końcu nie każdego dnia można, bez jakiegokolwiek umawiania się, wejść na halę produkcyjną i zobaczyć, jak wygląda praca, być może na swoim przyszłym stanowisku.

Zobacz od środka halę nr 3!

W tym roku naszych gości czeka nie lada gratka! Po raz pierwszy uchylimy rąbka tajemnicy i oprowadzimy Cię po nowo powstałej hali nr 3!

Jednak Dzień Otwarty w naszej firmie to nie tylko „wycieczka krajoznawcza” naszego parku maszynowego, ale również możliwość rozmowy z pracownikami, jak i kierownikami, którzy swoje działy znają od podszewki.

Co więcej możemy dodać? Open Day w Mubea to nie tylko poznanie i zobaczenie naszych hal produkcyjnych na własne oczy, ale również możliwość przekazania nam swojego CV oraz porozmawiania z osobą odpowiedzialną za rekrutację.

Podczas ostatniego takiego Dnia Otwartego, niektórym uczestnikom wizja pracy w naszym zakładzie, jak i perspektywy rozwoju, spodobały się tak bardzo, że już tego samego dnia ustalaliśmy szczegóły spotkania, a rozmowy o pracę odbywały się w kolejnym tygodniu. Za szybko? W żadnym wypadku, gdy kandydat wyda nam się interesujący, nigdy nie zwlekamy!

A może to Ciebie szukamy?

Podczas ostatniego Dnia Otwartego odwiedziło nas 150 zainteresowanych osób, a niektóre z nich znalazły u nas swoje miejsce. Miejsce, gdzie może poczuć się jak w rodzinie, miejsce, w którym może rozwinąć skrzydła i miejsce, gdzie włożony wysiłek zostanie doceniony, a potencjał wykorzystany.

Dni Otwarte w Mubea dla wszystkich

Dni Otwarte w Mubea są dla wszystkich — nie trzeba się zapisywać, czy wypełniać tony formularzy, by w takim dniu wziąć udział. Wystarczy stawić się pod naszym zakładem i wejść!

Dlaczego organizujemy Dni Otwarte? 

Dzień Otwarty to dla nas świetny sposób na poszerzenie naszego grona o wartościowych pracowników, ale przede wszystkim to szansa dla osób, które szukają pracy, by znaleźć tę, w której będą czuli się dobrze. Bo Dni Otwarte organizujemy nie dla siebie, a dla naszych przyszłych pracowników, by łatwiej było im, nas odnaleźć.

Materiał promocyjny

 

 

 

 

 

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj