Rozdajemy zaproszenia na występ kabaretu PARANIENORMALNI w Kędzierzynie-Koźlu

5

Aktualizacja z dnia 25.09.2020 r.:

„Informujemy, że występ kabaretu Paranienormalni , który miał się odbyć w terminie 11.10.2020 na Hali MOSiR w Kędzierzynie-Koźlu, zostaje przeniesiony na termin 07.02.2021r.  godzina 20:00 Zmianie ulega  data wydarzenia. Wszystkie bilety wraz z zawartymi danymi pozostają ważne i obowiązują w nowym terminie (sektory, miejsca pozostają te same).

 

11 października o godzinie 20:00 w Hali Widowiskowo – Sportowej Śródmieście przy Al. Jana Pawła II 29, w Kędzierzynie–Koźlu odbędzie się występ kabaretu PARANIENORMALNI.

Mamy do rozdania 8 zaproszeń na ten występ. Aby zdobyć jedno z nich, wystarczy do piątku 11 września do godziny 12:00 spełnić warunki opisane w poście na Facebooku: KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ

KABARET PARANIENORMALNI – zaprezentuje publiczności swój najnowszy program „BEZ ZNIECZULENIA”

Na pewne rzeczy nie można być przygotowanym. Na przykład na globalną pandemię czy tornado z hormonów piętnastolatka. Dlatego niektóre sytuacje trzeba przeżyć w życiu bez znieczulenia. 15 lat to trudny wiek nastolęctwa, a tyle właśnie kończą Paranienormalni. Co robi 15 latek w obliczu pandemii jeśli jest kabaretem?
Obraca wszystko w żart!

Kiedy nawet lasy zostają zamknięte w artyście budzi się wena.
„Bez znieczulenia’ to najnowszy program kabaretu Paranienormalni, który właśnie rozpoczyna jubileusz swojego 15 lecia. W najnowszym spektaklu nie będzie jednak powrotów do dobrze już znanych skeczów. Widzów zaskoczą zupełnie nowe historie i postaci.

„Bez znieczulenia” to prawie dwie godziny wyśmienitej zabawy i paranienormalnej energii, z której kabaret słynie od lat. Zobaczycie nie tylko mieszankę pandemicznych historii, ale również spotkacie się z tematami, które bliskie są każdemu. Jak nie zwariować we współczesnym świecie ? Jak znaleźć miłość w internecie i zagrać w reklamie z największymi gwiazdami kina ? I najważniejsze. Czy teściowa to też rodzina ? „Bez znieczulenia” to szczepionka na wirus gorszego nastroju.

Czas trwania programu to prawie 2 godziny.

Cena biletu: 60 zł/80 zł

Indywidualnie bilety można nabyć w na stronie internetowej:

www.biletyna.pl

Zamówienia grupowe przyjmowane są pod nr tel.: 608-785-994

 

5 KOMENTARZE

  1. Czyżby kabareciarze z Urzędu Miasta i Starostwa Powiatowego startują z nowym jesiennym programem dla mieszkańców Kędzierzyna-Kożla,frekwencja zapewniona na 100%,bo takich kabareciarzy zazdroszczą nam inne miasta!Czuwaj!

Skomentuj