Rozdajemy zaproszenia na pyszne ukraińskie pierogi do Kebab & Gyros

0

Firma Kebab & Gyros mieszcząca się na parkingu przy sklepie E. Leclerc w Kędzierzynie-Koźlu, miesiąc temu wprowadziła do oferty pierogi kresowe, ukraińskie i pielmienie. Można je obecnie zamawiać na wynos lub z dostawą do domu.  

Kebab & Gyros zaczyna już przyjmować zamówienia na świąteczne dania. Jeśli nie wiecie co przygotować na święta, albo po prostu nie będziecie mieli na to czasu, to w Kebab & Gyros zamówicie uszka z grzybami leśnymi, domowe pierogi z grzybami i kapustą oraz inne przepyszne pierogi.

Firma Kebab & Gyros zaprasza też do udziału w zabawie, w której do zgarnięcia jest 10 zaproszeń na dowolnie wybrane przez siebie pierogi.

Aby zdobyć jedno z nich, należy do wtorku 1 grudnia, do godziny 9:00 spełnić warunki opisane w poście na Facebooku: KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ

Cały czas można też zamawiać cieszące się największą popularnością pierogi kresowe, nadziewane ziemiankami z topionym serem oraz ukraińskie – z ziemniakami, twarogiem i cebulką. Wartą uwagi pozycją w menu są pielmienie, czyli oryginalne ukraińskie pierożki o charakterystycznym kształcie nadziewane mięsem mielonym.

Pomimo obostrzeń firma cały czas pracuje normalnie ale wszystkie zamówienia można odbierać na wynos lub korzystać z opcji dostawy do domu. Zamówienia można zgłaszać telefonicznie pod numerem telefonu 536416400 w godzinach od 10:00 do 20:30.

Kebab & Gyros

Parking przy sklepie E. Leclerc, Kędzierzyn-Koźle

Tel. 536416400

https://www.facebook.com/mrkebabkk

https://www.mrkebab-gyros.pl/

Materiał promocyjny