Rozdajemy zaproszenia na pizzę! Świętuj Dzień Kobiet z KDF Zwrot Podatku z Zagranicy, rozlicz PIT za darmo!

0

KDF Podatki posiada obecnie 30 oddziałów i jest jedną z największych firm w Polsce, zajmujących się zwrotem nadpłaconego podatku, który powstał w trakcie legalnej pracy poza granicami naszego kraju.

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, firma przygotowała specjalną ofertę promocyjną. Każdy kto do 15.03.2021r. zleci firmie KDF odzyskanie podatku za pracę za granicą, otrzyma za darmo usługę rozliczenia PIT36/ZG do polskiego urzędu skarbowego.

Odział firmy KDF Podatki z Kędzierzyna-Koźla znajdujący się przy ul. Karola Miarki 1, z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet zaprasza do zabawy w której do zgarnięcia jest aż 6 zaproszeń na dowolnie wybraną pizzę z Telepizzerii Lupo.

Aby zdobyć jedno z nich, należy do niedzieli 7 marca do godziny 20:00 spełnić warunki opisane w poście na Facebooku: KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ

Dla wielu Polaków zatrudnionych na obczyźnie, nadal poważnym problemem jest procedura odzyskania swoich pieniędzy. Specjaliści z KDF Zwrot Podatku z Zagranicy posiadają odpowiednią wiedzę i wieloletnie doświadczenie i pomogą każdemu w załatwieniu wszelkich formalności.

KDF Podatki Zwrot Podatku z Zagranicy

Ul. Karola Miarki 1, Kędzierzyn-Koźle

Godziny otwarcia: Poniedziałek- Piątek 09:00-15:00

Istnieje możliwość umówienia się na spotkanie w innych godzinach oraz w soboty.

Tel.  573316203

Tel.  774829349

https://kdf-podatki.pl/oddzial/zwrot-podatku-z-zagranicy-kedzierzyn-kozle-rozliczenie/

Materiał promocyjny

Skomentuj