Rozdajemy zaproszenia na pizzę do włoskiej restauracji Aroma Vero. Weź udział w zabawie!

6

Restauracja Aroma Vero znajduje się w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. Wojska Polskiego 10. Można w niej zjeść prawdziwą neapolitańską pizzę z pieca opalanego drewnem i pyszne włoskie dania przygotowane na bazie oryginalnych włoskich produktów. W bogatym menu znajdziecie m.in zupy, najróżniejsze makarony (Taglioline Carbonara, Taglioline Bolognese, pierożki Panzerotti, sałatki oraz desery.

Restauracja Aroma Vero zaprasza też do zabawy, w której do zgarnięcia jest aż 5 zaproszeń na pizzę o wartości 45 zł każde.

Aby spróbować zdobyć jedno z nich, należy do środy 25 stycznia do godziny 8:00 wziąć udział w zabawie na Facebooku KK24: KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ

Rezerwacja stolików praz możliwość złożenia zamówienia jest już dostępna na stronie internetowej www.aromavero.pl

Restauracja Aroma Vero

Ul. Wojska Polskiego 10, Kędzierzyn – Koźle

Zamówienia z dowozem

Tel. 888 688 776

www.aromavero.pl

https://www.facebook.com/profile.php?id=100065095656793

Materiał promocyjny

 

6 KOMENTARZE

  1. Jak słyszę o tych fejsbukach to wzruszenie nie pozwala ściskać mnie za gardło. Człek nie korzysta z tego dziadostwa, bo mu to do szczęścia nie potrzebne i nie może wziąć udziału w zabawie o piczę.

  2. Kuśkowo, że nie ma żadnej piczy, na której są pieczarki razem z szynką w pakiecie, czy z jakąś kiełbasią. Zazwyczaj takie człek wtryniał dawno temu kiedy częściej piczował.

  3. Co!!! Pierwsza akcja promocyjna nie ściągnęła miłośników pizzy? Znaczy się trzeba zwijać interes, nie wszystkim musi się udać biznes w kentaki po otwarciu KFC.

  4. Niech najpierw zmienią menu na język Polski nie każdy rozumie po włosku osobiście nie zamawiam ze względu na niezrozumiałe menu nie wiadomo co to za jedzenie

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj