Rozdajemy zaproszenia na kebaba i pyszne ukraińskie pierogi do Kebab & Gyros. Weź udział zabawie!

12

Firma Kebab & Gyros znajdująca się na parkingu przy sklepie E. Leclerc w Kędzierzynie-Koźlu, od niedawana oprócz prawdziwego tureckiego kebaba, oferuje też pierogi kresowe, ukraińskie i pielmienie.

W ofercie znajdziecie też m. in. pierogi z kapustą i z grzybami, Manty – z mięsem wołowym, koperkiem, serem żółtym, pierogi z podrobami, ze szpinakiem, mozzarellą i twarogiem, wiejskie – z kaszą gryczaną z boczkiem i cebulką oraz na słodko z twarogiem i truskawkami.

Firma Kebab & Gyros zaprasza do udziału w zabawie, w której do zgarnięcia jest 5 zaproszeń na kebaba i 5 zaproszeń na dowolnie wybrane przez siebie pierogi.

Aby zdobyć jedno z nich, należy do poniedziałku 22 lutego, do godziny 8:00 spełnić warunki opisane w poście na Facebooku: KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ

Cały czas można też zamawiać cieszące się największą popularnością pierogi kresowe, nadziewane ziemiankami z topionym serem oraz ukraińskie – z ziemniakami, twarogiem i cebulką. Wartą uwagi pozycją w menu są pielmienie, czyli oryginalne ukraińskie pierożki o charakterystycznym kształcie nadziewane mięsem mielonym.

Pomimo obostrzeń firma cały czas pracuje normalnie. Wszystkie zamówienia można odbierać na wynos lub korzystać z opcji dostawy do domu. Zamówienia można zgłaszać telefonicznie pod numerem telefonu 536416400 w godzinach od 10:00 do 20:30.

Pierogi dnia:

– Z kapustą i z grzybami(pieczarki)podawane ze skwarkami

– Manty- mięso wołowe, koperek, ser żółty, ciasto ziemniaczane

– Wiejskie – kasza gryczana z boczkiem i cebulką, ciasto pszenno – żytnie

– Pierogi na słodko z twarogiem i truskawkami podawane z cukrem i masłem

– Pierogi z podrobami(serca i płucka wieprzowe) podawane ze skwarkami lub masłem

– Pierogi ze szpinakiem, mozzarellą i twarogiem podawane ze skwarkami

Kebab & Gyros

Parking przy sklepie E. Leclerc, Kędzierzyn-Koźle

Tel. 536416400

https://www.facebook.com/mrkebabkk

https://www.mrkebab-gyros.pl/

Materiał promocyjny

12 KOMENTARZE

    • Dobrych pierdów ruskich człowiek już od dawna nie jadł. Nawet nie wiem gdzie takie znaleźć w Benzen City.

    • A już najgorsze to mają tam tajskie żarcie! No i to beznadziejne curry… Nie powinni też serwować kuchni meksykańskiej.

      Ćwoku Zenku, przecież tam w ogóle nie mają ruskich.

Skomentuj