Rozdajemy zaproszenia do Kebab INN. Najlepszy libański kebab z dowozem do domu

7

Kebab INN oferujący najlepszy libański kebab, dostarcza zamówienia do domu w obrębie 15 km od Kędzierzyna-Koźla, codziennie w godzinach 11-22:00.

Do lokalu Kebab INN znajdującego się przy ul. Wojska Polskiego 7, w związku z obostrzeniami możecie przyjść codziennie w godzinach: 10:00 – 21:00, a złożone zamówienia możecie też odbierać na wynos od godziny 21:00 do 1:00 w tygodniu, a w piątki i w soboty do 4:00.

Zapraszamy też do zabawy, w której do zdobycia jest aż 7 zaproszeń do Kebab INN. Aby zdobyć jedno z nich, wystarczy do piątku 23 października, do godziny 10:00, spełnić warunki opisane w poście na Facebooku – kliknij, aby przejść.

W sprawie zamówień prosimy kontaktować się pod numerem telefonu: 511582770.

Kebab INN oferuje kanapki, dania z grilla i sałatki. Firma poleca shoarmę, grillowane szaszłyki i najróżniejsze kebaby. Wegetarianie mogą spróbować tam kotlecików z mielonej cieciorki, hummusu, czy baba ghanouz ( pasty z pieczonego bakłażana).

Kebab INN                                                                                                                   ul. Wojska Polskiego 7, Kędzierzyn-Koźle

Tel. 511582770                                                                                          www.kebabinn.pl

https://www.facebook.com/kebabinnkk/

Hummus, pita

INN Mix
Baklawa

 

7 KOMENTARZE

Skomentuj