Rozdajemy walentynkowe zaproszenia do Zajazdu na Górze Świętej Anny. Weź udział w zabawie!

3

Zajazd Góra Świętej Anny zaprasza serdecznie do spróbowania walentynkowego menu, które czekać będzie na gości od piątku 10 do niedzieli 19 lutego. Na pewno warto będzie spróbować: tatara z łososia, kremu z buraków z prażonym słonecznikiem, sałatki z panierowanym serem camembert, dań głównych: szaszłyków z polędwiczek z pieczonymi ziemniakami, grillowanego kurczaka zapiekanego z suszonymi pomidorami i mozzarellą oraz deserów: sernika z malinami i lodów chałowych z musem jagodowym.

Oprócz walentynkowych dań, restauracja zaprasza na czwartki z golonką oraz do zamawiania dań z podstawowego menu. Zajazd Góra Świętej Anny oferuje noclegi oraz możliwość organizacji  imprez okolicznościowych (urodziny, jubileusze itp.)

Zajazd Góra Świętej Anny zaprasza do walentynkowej zabawy, w której do zgarnięcia są aż 4 zaproszenia do restauracji o wartości 50 zł każde.

Aby spróbować zdobyć jedno z nich, należy do wtorku 14 lutego do godziny 8:00 wziąć udział w zabawie na Facebooku KK24: KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ

Zajazd Góra Świętej Anny
Ul. Leśnicka 26A, Góra Świętej Anny
Tel. 576 738 638
https://zajazd-goraswanny.pl/
https://www.facebook.com/profile.php?id=100055052035574

Materiał promocyjny

3 KOMENTARZE

  1. Właściciele na pewno sie starają,ale potrawy na zdjęciach wyglądają nieapetycznie i pospolicie.
    Mój wujek,stary kawaler serwuje takie na swoich imieninach.Gasronomia polska w małych miejscowościach leży i kwiczy,Przez wieloletnią biedę Polacy w domu jedzą,nie ma tradycji wyjścia na obiad czy kolację do restauracji.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj