Rozdajemy pyszne burgery z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Zaprasza Blood Burger!

0

Restauracja Blood Burger oferuje klientom przepyszne burgery z najlepszym gatunkiem mięsa wolnym od antybiotyków, które przyprawiane są mieszanką piętnastu ziół. Produkty, które wykorzystywane są w restauracji, są zawsze świeże i zdrowe. Całe menu zostało ułożone z pomocą dietetyka, a burgery są dopasowane do Twojej grupy krwi.

W menu restauracji pojawiło się niedawno też piwo bezalkoholowe oraz burger Chutney, z wołowiną, rukolą, serem cheddar, jalapeno, czerwoną cebulką, chorizo oraz z chutney mango na białym winie z czosnkiem i imbirem.

Co ucieszy wielu gości, obecnie można już korzystać z ogródka, a od 28 maja dania można będzie też zjeść wewnątrz restauracji, w której zamontowana została specjalna lampa dezynfekująca.

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, Blood Burger zaprasza też do zabawy, w której do zgarnięcia jest aż 5 zaproszeń na dowolnie wybrane burgery. Aby zdobyć jedno z nich, należy do wtorku 1 czerwca do godziny 8:00, spełnić warunki opisane w poście na Facebooku: KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ

Blood Burger

Ul. Kozielska 46, Kędzierzyn-Koźle

Tel. 507117066, Możliwość zamówień telefonicznych – odbierasz osobiście

www.facebook.com/bloodburger

Materiał promocyjny

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj