Rozdajemy pyszne burgery z okazji Halloween. Zaprasza Blood Burger!

2

Restauracja Blood Burger oferuje klientom przepyszne burgery, z najlepszym gatunkiem mięsa wolnym od antybiotyków, które przyprawiane są mieszanką piętnastu ziół. Całe menu zostało ułożone z pomocą dietetyka, a burgery są dopasowane do Twojej grupy krwi. Od niedawna burgery można zamawiać z dowozem przez GLOVO – w godzinach otwarcia restauracji.

Do menu od 1 listopada wracają Blood Burger Zimowy oraz Blood Burger Chutney. Firma zaprasza też na rozgrzewające herbaty: z jabłkiem i anyżem, z sokiem malinowym i rozmarynem, z pomarańczą i przyprawami korzennymi. W menu będzie dostępne także Raciborskie piwo klasycznie warzone oraz miodowe.

Blood Burger z okazji Halloween zaprasza do zabawy, w której do zgarnięcia jest aż 5 zaproszeń na dowolnie wybrane burgery. Aby zdobyć jedno z nich, należy do poniedziałku 7 listopada do godziny 8:00, spełnić warunki opisane w poście na Facebooku: KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ

Oprócz tego, w poniedziałek 31 października każdy, kto odwiedzi Blood Burgera w halloweenowym przebraniu, otrzyma aż 20% rabatu na dowolnie wybranego przez siebie burgera.

Blood Burger
Ul. Kozielska 46, Kędzierzyn-Koźle
Tel. 507117066  – odbiór osobisty lub z dowozem
blood-burger.metro.biz – aktualne menu do pobrania
https://bloodburger.eu/
www.facebook.com/bloodburger

Zamówienie z dowozem przez Glovo:

https://glovoapp.com/pl/pl/kedzierzyn-kozle/blood-burger-kdk/

Materiał promocyjny

2 KOMENTARZE

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj