Rozdajemy pyszne burgery z okazji Halloween. Do udziału w dwóch akcjach promocyjnych zaprasza Blood Burger!

8

Restauracja Blood Burger oferuje klientom przepyszne burgery, z najlepszym gatunkiem mięsa wolnym od antybiotyków, które przyprawiane są mieszanką piętnastu ziół. Produkty, które wykorzystywane są w restauracji, są zawsze świeże i zdrowe. Całe menu zostało ułożone z pomocą dietetyka, a burgery są dopasowane do Twojej grupy krwi.

Z okazji Halloween Blood Burger zaprasza do udziału w dwóch akcjach promocyjnych, w których do zgarnięcia jest 20 zaproszeń na dowolnie wybrane burgery.

I Akcja promocyjna dla czytelników KK24

Aby zdobyć jedno z 5 zaproszeń na dowolnie wybrane burgery, należy do piątku, 6 listopada, do godziny 9:00 spełnić warunki opisane w poście na Facebooku: KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ

II Akcja promocyjna na Facebooku Blood Burger

Aby zdobyć jedno z 15 zaproszeń na dowolnie wybrane burgery, należy do 6 listopada do godziny 09:00, przesłać do Blood Burger swoje zdjęcie w Halloweenowym przebraniu. Wybranych zostanie 15 najładniejszych zdjęć, których autorzy otrzymają zaproszenia do restauracji.

Proszone jest aby zdjęcia przesyłać w wiadomości przez Facebooku Blood Burger lub mailowo na adres: kontakt.bloodburger@o2.pl wraz ze zgodą: „Zgłaszam swój udział w akcji promocyjnej organizowanej przez Blood Burger. Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku oraz zdjęcia, którego jestem autorem, dla celów marketingowych przez Blood Burger i KK24.pl.

Blood Burger od kilku lat przy okazji Halloween organizował akcję promocyjną dla mieszkańców naszego miasta, w której co roku brało udział nawet kilkaset osób. Wystarczyło przyjść do firmy w halloweenowym przebraniu aby otrzymać darmowego burgera. W tym roku ze względu na epidemię koronawirusa zdecydowano, aby przeprowadzić tą akcję w formie wirtualnej. A jak wyglądało to w poprzednich latach, możecie sami zobaczyć na zdjęciach.

Blood Burger

Ul. Kozielska 46, Kędzierzyn-Koźle

Tel. 507117066, Możliwość zamówień telefonicznych – odbierasz osobiście          

www.facebook.com/bloodburger

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – czwartek: 12:30- 21:00

Piątek-Sobota: 12:00-22:30

Niedziela: 13:00-21:00

Materiał promocyjny

8 KOMENTARZE

  1. Jakby była jakość sprzed otwarcia nowego lokalu to byśmy z ekipą często wpadali.Niestety jest dużo gorzej wiec nie skorzystamy z oferty.Wróćcie do zamawiania lepszej jakości mięska i będzie dobrze.

Skomentuj