Rozdajemy pyszne burgery z okazji Dnia Kobiet! Poznaj nowe menu Blood Burger!

3

Na pewno niejedna Pani byłaby szczęśliwa, gdyby zamiast gotowania obiadu w Dzień Kobiet została zaproszona do Blood Burger, tym bardziej, że menu restauracji przeszło właśnie olbrzymią rewolucję! Nie sposób wymienić wszystkich nowości, ale na pewno na wielką uwagę zasługują sezonowe burgery: zimowy z panierowanym żółtym serem i sosem chrzanowym, Chutney czy Orzechowiec.

W menu ułożonym z pomocą dietetyka nie mogło oczywiście zabraknąć autorskich burgerów dopasowanych do Twojej grupy krwi, ale pomyślano także osobach, które nie jedzą mięsa i specjalnie dla nich przygotowano burgera wegańskiego i i wegetariańskiego.

W karcie pojawiły się ciekawe sałatki z burakiem i serem fetą oraz sałatka z winogronem i szynką parmeńską. Wprowadzono też nowe menu dla dzieci, a fani słodkości ucieszą się na pewno z pysznych deserów – bezy z malinami i Kinder bueno.

Blood Burger z okazji Dnia Kobiet zaprasza do zabawy, w której do zgarnięcia jest aż 5 zaproszeń na dowolnie wybrane burgery.

Aby spróbować zdobyć jedno z nich, należy do wtorku 14 marca do godziny 8:00, spełnić warunki opisane w poście na Facebooku: KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ

Blood Burger
Ul. Kozielska 46, Kędzierzyn-Koźle
Tel. 507117066 
blood-burger.metro.biz – aktualne menu do pobrania
https://bloodburger.eu/
https://www.instagram.com/bloodburger.pl/
www.facebook.com/bloodburger

Materiał promocyjny

3 KOMENTARZE

  1. Jak słyszę o tych fejsbukach to się odechciewa tych burgerów. Nie korzystam z tego dziadostwa więc lepiej sobie samemu zrobić jakąś pajdę.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj