Rozdajemy pyszne burgery z okazji Dnia Chłopaka! Do zabawy zaprasza Blood Burger!

2

Restauracja Blood Burger oferuje klientom przepyszne burgery z najlepszym gatunkiem mięsa wolnym od antybiotyków, które przyprawiane są mieszanką piętnastu ziół. Produkty, które wykorzystywane są w restauracji, są zawsze świeże i zdrowe. Całe menu zostało ułożone z pomocą dietetyka, a burgery są dopasowane do Twojej grupy krwi.

Do menu od 1 października wróci burger z kapustą kiszoną i batami. Cały czas w ofercie dostępne są też sezonowe: burgery wegańskie z rukolą, majonezem wegańskim, grillowanymi boczniakami, oraz chimichurri z pietruszką i cytryną oraz burger Chutney – z wołowiną, rukolą, serem cheddar, jalapeno, czerwoną cebulką, chorizo oraz z chutney mango na białym winie z czosnkiem i imbirem.

Z okazji Dnia Chłopaka, Blood Burger zaprasza też do zabawy, w której do zgarnięcia jest aż 5 zaproszeń na dowolnie wybrane burgery. Aby zdobyć jedną z nagród, należy do czwartku 7 października do godziny 8:00, spełnić warunki opisane w poście na Facebooku: KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ

Blood Burger

Ul. Kozielska 46, Kędzierzyn-Koźle

Tel. 507117066

blood-burger.metro.biz – aktualne menu do pobrania

bloodburger.order.dish.co  – zamówienia online, przez sklep internetowy  – odbierasz osobiście  lub

Możliwość zamówień telefonicznych, Tel. 507117066  – odbierasz osobiście

www.facebook.com/bloodburger

Materiał promocyjny

2 KOMENTARZE

  1. Chyba w końcu się wybiorę do was jak ramsej pogrążył konkurencję o której nigdy nie miałem dobrego zdania. Uważajcie już raz zrobiliście mnie w balona z wysuszką na wynos.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj