Rowerzystka potrącona na przejeździe. Kolizja na ulicy Kozielskiej

8

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w sobotę (11 września) około godziny 12 na ulicy Kozielskiej. Na poruszającą się po przejeździe rowerowym kobietę najechał kierowca suzuki.

Na miejscu interweniowała policja oraz pogotowie ratunkowe. Kobieta uskarżająca się na ból nogi trafiła pod opiekę ratowników medycznych. Na szczęście obrażenia, których doznała okazały się niegroźne. Kierowca suzuki na kędzierzyńskich tablicach rejestracyjnych został ukarany mandatem.

8 KOMENTARZE

  1. Podziwiam rowerzystów którzy mają włączony tryb 'God mode’ i wjeżdżają na przejazd bez jakiejkolwiek sygnału zmiany kierunku jazdy. Nie mówię tutaj o analfabetqch którzy przejeżdzają rowerem przez przejście dla pieszych.

  2. Rowerzyści i piesi interpretują nowe przepisy tylko pod swoim kątem i to są tego efekty. Mam prawo i już. A to że tak robią odbija się głównie na nich. Na kierowcach również, ale … Sami porównajcie skutki.

  3. Mnie również tryb 'pozornej nieśmiertelności’ zdumiewa za każdym razem, gdy widzę coś takiego. Może warto byłoby zorganizować jakąś akcję pod tytułem : 'Zejdź z roweru na pasach bo MOŻESZ zginąć’? Ostatecznie dajemy przecież przykład dzieciakom…

  4. Kozielska powiadacie..13 przejść i przejazdów dla rowerów. No policjanty i te ze straży miejskiej- powiedzcie ile zdarzeń drogowych dochodzi tam rocznie z udziałem rowerzystów? Co? Statystyka boli? Jak glupota tych co wybudowali taką a nie inną infrastrukture drogową w benzenowie. A zresztą- na miłej to nawet milicja nie ustępuje loverkom i hujajnodze z dzieciakiem jak 13.08.2021.

Skomentuj