Rowerzysta wjechał w ciężarówkę. Kierujący jednośladem ukarany mandatem

1

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu ustalili okoliczności zdarzenia drogowego z udziałem rowerzysty, do którego doszło dzisiaj po godz. 10 w Reńskiej Wsi.

Po godzinie 10 operator numeru alarmowego odebrał zgłoszenie, z którego wynikało, że w rejonie ronda w Reńskiej Wsi doszło do zdarzenia drogowego z udziałem rowerzysty i samochodu ciężarowego.

Jak przekazała sierż. szt. Monika Frąckowiak z Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu, 59-letni rowerzysta poruszający się drogą krajową nr 38 od strony Pawłowiczek, wjechał na rondo, na którym znajdował się samochód ciężarowy.

Rowerzysta uderzył w tył naczepy pojazdu ciężarowego, po czym przewrócił się. Na miejsce skierowano policję oraz pogotowie ratunkowe. Kierujący jednośladem został przebadany na miejscu, nie wymagał hospitalizacji. Rowerzysta został ukarany mandatem karnym.

1 KOMENTARZ

  1. Niech się pomodli za Kościół ( tak poprosił JPII gdy dowiedział się o pedofilii w swych szeregach ), bo jak pokazują internety rowerzysta vs ciężarówka to nierówny pojedynek.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj