Rowerem do Reńskiej Wsi. Będą konsultacje z mieszkańcami w sprawie rozbudowy ścieżek rowerowych

0

Ścieżki rowerowe połączą Koźle z Reńską Wsią. Dobudowanie dwóch odcinków uzupełni istniejące już trasy. Miłośnicy dwóch kółek z dokładnymi planami będą mogli zapoznać się podczas konsultacji społecznych.

Otwarte spotkanie dla wszystkich zainteresowanych mieszkańców odbędzie się już w najbliższy piątek (15.07) o godzinie 14:00. W sali nr 229 urzędu miasta przedstawiciele magistratu zaprezentują przygotowane koncepcje i wysłuchają również opinii i pomysłów odnośnie finalizacji inwestycji.

W trakcie konsultacji zaprezentowane zostaną dwa opracowania ścieżek rowerowych: 1) biegnącej od stadionu w Koźlu w kierunku trasy na zamkniętej linii kolejowej w Większycach oraz 2) przedłużenia istniejącej wzdłuż ul. Głubczyckiej od marketu przez rondo do zjazdu nad jezioro Dębowa.

Z koncepcjami można zapoznać się już wcześniej. Wszystkie materiały dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Kędzierzyn-Koźle pod adresami:

https://bip.kedzierzynkozle.pl/artykul/1420/23173/koncepcja-sciezki-pieszo-rowerowej-laczacej-gmine-kedzierzyn-kozle-od-ul-glubczyckiej-z-ul-kozielska-i-pawlowicka-w-gminie-renska-wies

https://bip.kedzierzynkozle.pl/artykul/1420/23174/koncepcja-sciezki-pieszo-rowerowej-laczacej-gmine-kedzierzyn-kozle-od-strony-ul-chrobrego-z-istniejaca-sciezka-pieszo-rowerowa-znajdujaca-sie-na-zamknietej-linii-kolejowej-w-wiekszycach

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj