Rossmann zakupi produkty warte 3,5 mln zł. Pomoc może trafić do Stowarzyszenia „Zawsze Dziecko” z Kędzierzyna-Koźla

0

To ostatni moment, aby wybrać swoją ulubioną organizację w ramach akcji „Pomagamy jak umiemy”. Tylko do niedzieli 3 maja, klienci Rossmanna mogą wskazać w aplikacji Rossmann PL instytucję, której przekażą swoje punkty zebrane podczas zakupów. Domy dziecka, domy pomocy społecznej, hospicja czy schroniska, zamienią te punkty na niezbędne dla siebie produkty.

Z terenu Kędzierzyna-Koźla, w programie bierze udział Stowarzyszenie „Zawsze Dziecko” działające przy Zespole Szkół Specjalnych im. Jana Brzechwy w Kłodnicy.

To już czwarta edycja programu „Pomagamy jak umiemy”. Od początku roku klienci, pokazując podczas zakupów aplikację Rossmann PL, zbierają na swoich kontach punkty. Od połowy marca mogą wybrać jedną z instytucji np. ze swojego regionu, albo z innej części Polski, której przekażą zgromadzane punkty. Pod koniec roku Rossmann zamieni je na produkty warte 3,5 mln zł. Pieluchy, środki czystości, czy karmę które trafią do 157 instytucji charytatywnych w kraju.

Jeśli klubowicz nie zdecyduje się na żadną konkretną instytucję, jego punkty przekazane zostaną jednej z organizacji z regionu, w którym najczęściej robi on zakupy.

Im więcej osób wybierze daną instytucję, tym większą  darowiznę ona otrzyma. 31 października zakończone zostanie zbieranie punktów. Wtedy będzie można poznać jakie kwoty przypadły na poszczególne instytucje. Planowane jest, że do końca 2020 roku wszystkie organizacje dostaną wybrane wcześniej przez siebie produkty.

https://www.rossmann.pl/pomagamy

Skomentuj