Rolkarze opanują nocą miasto. Nightskating po raz pierwszy zagości w Kędzierzynie-Koźlu

13
Fot. materiały prasowe

Grupa roześmianych rolkarzy jadąca za samochodem, na którym DJ serwuje niezłą muzykę? To nie scena z kalifornijskich reportaży, tylko rzeczywistość, którą już niebawem zobaczymy na ulicach Kędzierzyna-Koźla. MOSiR zaserwuje imprezę dla wszystkich miłośników jazdy na rolkach. 

27 sierpnia o godzinie 20 rozpocznie się przejazd rolkarzy amatorów ulicami naszego miasta. Prowadzić ich będzie muzyka, którą na żywo serwować będzie DJ. W ten sposób Kędzierzyn-Koźle idzie w ślady dużych miast, organizując po raz pierwszy imprezę Nightskating. W jej trakcie peleton pokona trasę o długości 9 km. W zabawie może wziąć udział każdy, niezależnie od wieku i stopnia umiejętności jazdy na rolkach.

Zbiórka wszystkich chętnych o godzinie 19 przed Halą Śródmieście, gdzie rozpocznie się rozgrzewka, o godzinie 20 rolkarze wyruszą w trasę ulicami miasta.

To będzie naprawdę niezła impreza. Muzyka, ludzie na rolkach i wakacyjny nastrój – czego chcieć więcej? Oby tylko pogoda dopisała, a wszystko będzie idealnie. O bezpieczeństwo uczestników wydarzenia zadba policja, która zabezpieczy trasę przejazdu. To świetna okazja dla rolkarzy, aby pojeździć po równym terenie i pokonać wieczorem 9 kilometrów przy dobrej muzyce – mówi Tomasz Radłowski, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu.

Inicjatywa realizowana w ramach projektu „Dugnad w Kędzierzynie-Koźlu. Integracja mieszkańców oraz odbudowa relacji sąsiedzkich jako podstawa rozwoju lokalnego”.

13 KOMENTARZE

  1. Alina albo klęczy na nieszporach, albo poddaje się praniu mózgu oglądając wiadomości TVP. W przerwie między jednym a drugim, wypisuje brednie na kk24

Skomentuj