Rodzinne rozpoczęcie wakacji w Koźlu. W sobotę piknik w ogrodzie kozielskich Sióstr Elżbietanek

0

Działająca przy kozielskiej parafii grupa „Wstań z kanapy” i stowarzyszenie „Czas dla rodziny” zapraszają mieszkańców miasta do udziału w pikniku rodzinnym. Impreza odbędzie się w sobotę w ogrodzie przy domu pomocy społecznej dla dzieci, młodzieży i dorosłych Zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety.

Piknik będzie okazją do rozpoczęcia wakacji w rodzinnej atmosferze. Organizatorzy zadbali o szereg atrakcji dla najmłodszych i nie tylko. Na miejscu zapewnione będą animacje dla dzieci, m.in. malowanie buziek, warsztaty z rysunku i malowania oraz mini warsztaty perkusyjne.

Nieco starsi uczestnicy imprezy będą mogli pokazać swoim pociechom, jak bawili się będąc w ich wieku – na miejscu będzie można poznać zabawy sprzed lat: gry w kapsle, szczura, klasy gumę oraz wiele innych.

– Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców z rodzinami. Piknik będzie wyjątkową okazją do integracji oraz spędzenia czasu ze swoimi bliskimi w miłej atmosferze – mówi Waldemar Wczasek.

W czasie pikniku wystąpi zespół muzyczny, uczestnicy mogą liczyć też na ciasto, kawę, herbatę i wodę. Organizatorzy proszą o zabranie kocyka oraz kiełbasek, które będzie można upiec przy ognisku. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15, wstęp wolny.

Skomentuj