Rodzina nie miała kontaktu z seniorem. Służby interweniowały w bloku przy ulicy Kosmonautów

5

W środę 20 października około godziny 10 do kędzierzńsko-kozielskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie od zaniepokojonej rodziny. Pod wskazany adres niezwłocznie skierowano służby ratunkowe.

Rodzina, która nie miała kontaktu z seniorem, postanowiła zadzwonić pod numer alarmowy. W bloku przy ulicy Kosmonautów interweniowała policja oraz straż pożarna. Po przybyciu służb okazało się, że w mieszkaniu znajduje się osoba, która nie potrafi otworzyć drzwi, ale nie wymaga pomocy medycznej. Przybyła rodzina powiadomiła ślusarza i we własnym zakresie dostała się do mieszkania.

5 KOMENTARZE

  1. Co to za kochająca rodzina która nie kluczy do domu seniora ja mam córki jedna z nich zawsze ma klucze do mojego mieszkania. Można a nie korzystać ze służb i robić wielki cyrk ciekawe kto za to zapłaci ?

  2. I znowu to samo! Zamiast samemu sprawdzić to uruchamiają służby które przy okazji zbędnej akcji blokują drogi niepotrzebnie. Katastrofa, ludzie włączcie myślenie i dbajcie o swoich seniorów bo was czeka to samo, dzieci patrzą i się uczą.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj