Rodzice z Kędzierzyna-Koźla ostrzegają się przed podejrzanym mężczyzną kręcącym się blisko szkół

4

Od rana rodzice uczniów w naszym mieście otrzymują wiadomość o podejrzanym mężczyźnie, który kreci się w pobliżu szkół. Na tę chwilę nie można potwierdzić, czy tego typu zdarzenie rzeczywiście miało miejsce.

Na grupach klasowych w komunikatorach społecznych rodzice ostrzegają się wzajemnie przed tajemniczym mężczyzną w czarnej bluzie. Krążąca wiadomość jest dokładnie takiej treści:

„Rodzice! Wokół szkoły krąży facet, przeważnie jest w czarnej bluzie z kapturem, ma okulary przeciwsłoneczne. Jest jakiś podejrzany. Dzisiaj koleżanka od młodszego syna czekająca po lekcjach na znajomą była przez niego zaczepiona, objęta na wysokości brzucha i zaczął ją ciągnąć. Udało się jej uciec z powrotem do szkoły. Później jak się okazuje ten facet był widziany w „mini parku” obok szkoły, proponował dzieciom prince polo… Po nieudanej próbie poszedł w kierunku parku. Jutro będzie temat zgłoszony dyrekcji, dzisiaj już policja została powiadomiona, przeglądać będą monitoring.”

Póki co nie mamy potwierdzonej informacji ze szkół ani z policji, że opisana sytuacja miała w ogóle miejsce. Na tę chwilę faktem jest jedynie duże zaniepokojenie wśród części rodziców.

4 KOMENTARZE

Skomentuj