Rodzice ostrzegają przed próbą schwytania dziewczynek. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia

6
SONY DSC

Na facebookowych grupach, które łączą mieszkańców Kędzierzyna-Koźla, coraz częściej można zobaczyć wpisy zaniepokojonych rodziców, którzy ostrzegają przed podejrzanym czerwonym samochodem. Jego kierowca próbował schwytać dwie nastoletnie dziewczynki.

We wtorek (17.01) dzielnicowy odebrał zgłoszenie mieszkanki Błażejowic o tym, że w poniedziałek kierowca czerwonego samochodu miał jechać za dwiema dziewczynkami. Funkcjonariusz rozmawiał z okolicznymi mieszkańcami, jednak żadna z osób nie widziała tego dnia nic podejrzanego.

– Pracujemy nad odtworzeniem przebiegu zdarzenia, o którym mówiła kobieta, a także ustalamy personalia kierującego, a w następnej kolejności będziemy chcieli poznać powód zachowania, o którym nas poinformowano. Wszystkich, którzy byli świadkami tego zdarzenia lub posiadają jakiekolwiek informacje na ten temat prosimy o kontakt z Komisariatem Policji w Koźlu pod nr tel. 47 863 44 03. Przypominamy, aby w takich przypadkach od razu dzwonić pod nr alarmowy 112 – informuje sierż. szt. Monika Frąckowiak z Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu.

Policjanci zaznaczają, że w tego typu zgłoszeniach liczy się czas działania. Dzięki szybkiemu powiadomieniu operatora numeru alarmowego lub dyżurnego najbliższej jednostki policji, na miejsce interwencji zostanie skierowany patrol interwencyjny, który niezwłocznie podejmie odpowiednie działania.

6 KOMENTARZE

  1. Jak już poddajecie kolor samochodu to może ten ktoś zapamiętał markę i model,bo czerwonych samochodów jest mnóstwo,a może to jakaś znowu wymyślona sensacja .

  2. Kiedyś czarna wołga jeździła i dzieci porywała ale czasy się zmieniają i teraz czerwony samochòd jeździ zamiast wołgi 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  3. Wygląda na umyślną akcję jakiejś świeżej rozwódki, której były ma czerwone auto i która chce go zniechęcić do odwiedzin dzieci.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj