Robert Węgrzyn odzyskuje wpływy w Platformie Obywatelskiej. Rozmowa w Studiu KK24.pl

25

Przeszedł wyboistą drogę w Platformie Obywatelskiej, został z niej wyrzucony, wrócił, a teraz odzyskuje wpływy. Robert Węgrzyn został właśnie sekretarzem wojewódzkich struktur swojej partii i nie ukrywa, że ma wiele politycznych planów. Rozmawiamy w Studiu KK24.pl:

25 KOMENTARZE

 1. W czym odzyskuje wpływy grajek? P(odła) O(pozycja) chyli się ku upadkowi. On na końcu powie „sztandar wyprowadzić” i zgasi światło.

 2. No i co panie radny Michale Nowak szefie PO w K-K nie pomogły „spacery” i czerwone błyskawice na piersiach, Za to koledzy Robert który kiedyś lubił popatrzeć, a i bardzo mocno ambitny Paweł z bratniej drużyny peło robią ci ku-ku i tym sposobem, po malutku idziesz na aut polityczny. Pociesz się, że ambicje Pawełka i Roberta to tylko życzenia i ambicje. Peło ledwo dyszy i jak w mediach widać niedługo się rozleci. Ruch Polska 2050 pokaże gdzie jest wasze miejsce.

 3. Brawo Wy, brawo Ja :)))
  Panie Węgrzynie, jak pana wywalali z PO również twierdził pan z „powodów osobistych.” :))
  Pan Robert Węgrzyn proponuje powiększenie struktur kędzierzyńskiej Platformy do dwóch kół. Działacze będący pod kierownictwem szefa PO w Kędzierzynie-Koźlu pana Michała Nowaka,  uważają jednak, że to zły pomysł. Według pragnącego zachować anonimowość jednego z polityków, stworzenie drugiego koła mogłoby zmienić układ sił w kędzierzyńskiej Platformie i w przyszłości stworzyć szansę Węgrzynowi do przejęcia sterów w powiatowej PO. Czyżby szykowano na odstawienie pana Michała Nowaka.

 4. Pozycja Nowaka wcale nie wynika z bycia czy nie bycia szefem PO.
  Wynika z bycia radnym miejskim.
  Gdyby nie był radnym miejskim nic by nie znaczył nawet jako szef PO.
  Węgrzyn to zgrana płyta a Masełko musi się jeszcze dużo nauczyć
  PO niewiele w KK znaczy a Hołownia nie istnieje. Wszystkim rządzi Sabina

  • Mówią, że podobno radny Masełko ma ostatnio wielką ambicję być starostą i dlatego teraz tak aktywnie chce działać w upadającej na dno peło. Wczesniej zdaje się, że nie był i podkreślał, że nie jest w peło, a teraz ponoć chce działać.

 5. Ale że co? Biznes z karczmą nie wypalił? Trzeba ściągnąć geslerke, mówią że nie wchodzi się drugi raz do tej samej wody,a tak poważnie jeśli nic nie załatwi żeby port w końcu ruszył dla mnie będzie stracony, starczy tych obiecanek.

 6. Kto jeszcze zajmuje się PO? Chyba tylko oni sami jeszcze w to wierzą, że coś znaczą na krajowej scenie politycznej. Żadnego planu dla Polski i Polaków, a jedynie demagogia, krytyka rządzących, chucpy, marsze itp, itd. Odgrzewanie starego, zepsutego kotleta.

 7. Platforma Obywatelska to marna inwestycja,bo partia nieudolna.
  Jakby odzyskali władzę to znowu zacznie się ich stara śpiewka pt.Nie uda się,niemożliwe do zrobienia,odłóżmy to na potem itp,itd.

 8. Tylko PiS, ja nie widzę miejsca na PO, PiS się nie patyczkuje i zmienia państwo na lepsze, nigdy Polakom nie było tak dobrze jak teraz. Każdy to wie, nawet największy zwolennik PO wie, że PiS to siostra PO, ma te same geny, no może nie jakaś piękna, bo taka przaśna. Jak tu nie kochać PiS, ta miłość leje się z TVP, ja jestem już tą miłością przytłoczony ale to nic, PiS to partia TYSIĄCLECIA i z nią będzie tu drugi Budapeszt.

  • Ja podobnie jak Naczialnik wolę rodeo na wściekłym byku to kręci prawdziwych facetów, nie to co gołe baby

Skomentuj