Robert Węgrzyn i Beniamin Godyla z wyborczym poparciem prezydent i starosty. WIDEO

27

Prezydent Sabina Nowosielska, starosta Małgorzata Tudaj oraz była posłanka i obecna radna wojewódzka Brygida Kolenda-Łabuś oficjalnie poparły dziś Roberta Węgrzyna oraz Beniamina Godylę kandydujących w zbliżających się wyborach parlamentarnych z ramienia Koalicji Obywatelskiej. Materiał wideo:

27 KOMENTARZE

 1. masakra jak można wspierać takiego przepalonego kotleta od lesbijek? naprawdę zastanawiam się czy pierwszy raz w życiu nie zagłosować na pisgłupów

 2. Następny, który chce walczyć o czyste powietrze w mieście możliwości. Bardzo chwytliwe hasło, ponieważ benzen i inne zanieczyszczenia dotykają wszystkich mieszkańców. Jednak jak historia pokazuje nikt z wybranych już decydentów nie umiał sobie z tym problemem poradzić. Łatwo mówić i zapewniać, gorzej w realizacją jak wszyscy widzimy. Póki ręka rękę myje nic się nie zmieni

 3. Czy mi się coś miesza w głowie, czy Brygida Kolenda Łabuś tydzień temu agitowała na Wilczyńskiego? Czy ta KO nie może się zdecydować, raz Kolek raz Godula, raz Wilczyński raz Węgrzyn, robicie ludziom papkę z mózgu. Nie wróży to dobrze przed wyborami, przerżniecie z kretesem, elektorat nie jest dla Was tylko Wy dla elektoratu, to, że zapomnieliście o tym drogo Was będzie kosztowało. W Kędzierzynie warto jedynie głosować na Chrzanowskiego.

 4. Do niebieskiego garnituru nie zakłada się brązowych butów tylko ciemno szare coś jak Pani prezydent ma lub czarne . Porażka

 5. No widzę, że pogadanki o tzw. wyklętych i konkursy wiedzy o sukcesach, kto więcej ludności zamordował w PSP nr 5 raczej już nie będzie.

 6. Czy ten pan na prawdę uważa, ze ludzie maja taka krótka pamięć i będą na takiego prostaka głosować ? A te obok, to są te lesbijki? Ze im nie wstyd

 7. Kto w tym PiSie tworzy listy? Gdzie jest Peczkis? Sam zrezygnował, czy aż tak się go bały panie Porowska i Czochara? Nie ma na kogo głosować, bo te POpaprane towarzystwo wzajemnej adoracji, to porażka sama w sobie.

  • Porowska moz się bardzo starać, a i tak zdaniem wielu nie nadaje sie do Sejmu. Mimo jedynki na liście jak szacują to po głosowaniu będzie miała piąte lub szóste miejsce. W Opolu nie wybiorą, a w terenie wyborcy mają swoich.

 8. Peczkisa wyautował „kolega” Tomaszek. Uśmiechał się do Porowskiej, uśmiechał, no i … Taki „przedsiębiorczy” „kolega”.
  O POpapranych nie wspomnę, bo nie ma o kim.

 9. Tu ani po ani pis, ani psl ani inne konfederacje, jeśli w pałacu prezydenckim odpala się świece chanukowe w państwie wyznania chrześcijańskiego, to jest plucie na Polaków, plus działanie na szkodę naszego kraju. Jesteśmy dymani w każdej figurze erotycznej, i jeszcze bijemy brawo :) Tu się nic nie zmieni, dopóki nie zaprotestujemy. Niby się śmiejemy z niemców czy francuzów, lecz oni mają jaja i walczą o swoje a my? W niedziele do kolejnego okupanta idziemy, klękamy i mówimy moja wina, moja wina… to jak ma tu być dobrze? Nie można teraz głosować na kogokolwiek, jeśli chcemy by to był nasz kraj, ale jak widać nie chcemy i może to już nie nasz kraj?

 10. W dobie hurrapoprawności politycznej rozróżnienie estetyki praktyk miłosnych lesbijek i gejów jest cennym wkładem do kultury społecznej.
  W tym akurat się z Panem Robertem zgadzam.

 11. Czy w końcu są jacyś mocni kontrkandydaci wobec pisiorom, czy tylko taki jakiś konglomerat niby opozycji?
  Będę wdzięczny jeśli mnie tu ktoś oświeci.
  Dotychczas chodziłem dzielnie na wybory i głosowałem zgodnie ze swoim sumieniem, ale teraz…..?

Skomentuj