Remont sieci ciepłowniczej w Śródmieściu. Będą utrudnienia dla kierowców

1

W związku z zaplanowanymi pracami remontowymi na sieci ciepłowniczej, w najbliższych dniach zamykane będą drogi na Placu Wolności.

Roboty prowadzone na zlecenie Miejskiego Zakładu Energetyki Cieplnej będą skutkowały zamknięciem uliczek prowadzących na parking przed budynkiem starostwa. Roboty rozpoczną się w czwartek, 12 sierpnia. MZEC zapewnia, że dojazd do starostwa będzie możliwy – drogi będą zamykane naprzemiennie. Na czas prac, nieczynny będzie parking na tyłach starostwa.

Prosimy, by nie parkować swoich pojazdów na tylnym parkingu starostwa oraz z boku budynku (na zdjęciu). Rusza przebudowa sieci ciepłowniczej i obejmie ona te właśnie fragmenty terenu, który od jutra (12.08) będzie zamknięty dla ruchu. Parking z przodu budynku pozostaje otwarty. Przepraszamy za utrudnienia. O zakończeniu prac będziemy informować – poinformowało starostwo powiatowe.

1 KOMENTARZ

  1. No tak! Już za długo był ładny bruk i porządek w koło dziadostwa, trzeba wszystko rozkopać bo wiadomo że pracownicy zajmą cały parking przed, a klienci i petenci niech szukają dzikich parkingów i płacą mandaty za złe parkowanie. Gdzie on i byli jak był remont, następni będą energetycy albo wodociągi i kanalizacja. Brawo w mieście niemożliwości.

Skomentuj