Remont mostu na Odrze wkracza w kolejną fazę. W tym tygodniu pora na nawierzchnię

4

Remont mostu im. Wiktora Ludwikowskiego wchodzi w kolejny etap. W tym tygodniu frezowana będzie stara nawierzchnia jezdni i ułożony zostanie nowy dywanik asfaltowy.

Przejazd przez przeprawę cały czas jest możliwy, ale odbywa się on wahadłowo. Ze względu na prowadzone prace kierowcom podróżującym między Kędzierzynem a Koźlem zalecamy wybierać przejazd obwodnicą i ul. Głubczycką.

 

4 KOMENTARZE

  1. A wyjeżdżając z Kłodnicy to w którą stronę zaproponujecie objazd żeby nie stać w korkach i dojechać do kentaki na czas, zamknąć i zaorać miasto niemożliwości.

    • W cywilizowanym świecie takie remonty przeprowadza się poza godzinami szczytu. Głównie po to, żeby nie były uciążliwe dla mieszkańców.

  2. „W tym tygodniu nawierzchnia”, dokładnie jakieś 200 metrów nawierzchni, w jakim tempie musiałaby jechać machina od zdzierania i układania nawierzchni żeby to trwało tydzień? 1 metr z kawałkiem na godzinę przez cała dobę? jak mozna robić 200 m nawierzchni przez tydzień? w nocy jak nie ma ruchu wszystko leży odłogiem, o 15 jak całe miasto jedzie z pracy albo do pracy to się robi nawierzchnię i blokuje całe koźle od wyspy do szpitala i w drugą stronę do urzędu miasta, ludzie jadą w upale autobusami do i z Kędzierzyna godzinę, brawo….

  3. Proszę NIE zadawać tak trudnych pytań władcom Matołkowa😕
    Bo jak ZACZNĄ MYŚLEĆ, jak zaczną KURDE myśleć !!!!!, to jeszcze wpadną na POmysła aby z Kłodnicy do Koźla jechać przez Krapkowice😉

    Albo nieco BLIŻEJ w Zdzieszowicach – ZASUWAĆ przez Odrę PROMEM – albo NAWET WPŁAW !!!! 😕

Skomentuj