Rekordowa zbiórka WOŚP w Kędzierzynie-Koźlu! Zebrano ponad 77 tysięcy złotych

6

Poznaliśmy wyniki zbiórki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kędzierzynie-Koźlu. W tym roku darczyńcy kolejny raz wykazali się niezwykłą hojnością, ustanawiając kolejny rekord. Udało się zebrać ponad 77 tysięcy złotych!

Jak informuje Miejski Ośrodek Kultury, który koordynował akcję w naszym mieście, łącznie, z kwesty ulicznej, Sztabowych Puszek Stacjonarnych, eSkarbonki oraz z aukcji Allegro zebrano 77 210,90 PLN.

Sztab WOŚP nr 3393 przy Miejskim Ośrodku Kultury w Kędzierzynie-Koźlu pragnie gorąco podziękować wszystkim wolontariuszom. Wszystkim razem i każdemu z osobna.

Dziękujemy również osobom i firmom zaangażowanym w 29 Finał WOŚP, które bezpośrednio przyczyniły się do tego wyniku:

– Pani Prezydent Sabinie Nowosielskiej

– Stadninie Koni na Wyspie

– punktom, w których stanęły puszki stacjonarne:

  • – OMEGA Centrum finansowo-ubezpieczeniowe Michał Kmiecik
  • – Pasmanteria W Starych Nutach Babuni
  • – Gabinet Dentystyczny OLA-DENT, Kobylice
  • – Petrochemia Blachownia
  • – ACO SiccaDania

oraz anonimowemu darczyńcy, który jednorazowo wpłacił na naszą eSkarbonkę aż 10 000 złotych. Za wsparcie dziękujemy również MZK Kędzierzyn-Koźle, Komendzie Powiatowej Policji oraz Straży Miejskiej. Zespołom Stream, Czerwone i Czarne, Szepty oraz Projekt X dziękujemy za wspaniały koncert on-line. Przede wszystkim zaś dziękujemy Wam, mieszkańcom Kędzierzyna-Koźla i okolic, ofiarnie wspierającym tegoroczną zbiórkę.

6 KOMENTARZE

  1. Cieszę się ale na miasto o liczbie mieszkańcow 60000 to srednio 1,28zł, a jeśli ktoś dał faktycznie 10tys to 1,16zł jestesmy z zoną emerytami daliśmy 20 zł widziałem wiele osob które dawaly na pewno wiecej jak 2 zl, a mieszkamy w okregu gdzie pracy jest w miare duzo? czyzby zakaz kosciola i politykow z PiS zabieral nam czlowieczeństwo?

Skomentuj