Rekordowa liczba zakażeń koronawirusem. W Koźlu zmarł 66-letni mężczyzna

4

Ministerstwo Zdrowia poinformowało w sobotę o 1002 nowych przypadkach koronawirusa i 12 ofiarach śmiertelnych COVID-19. Jeden ze zgonów odnotowano w kozielskim szpitalu.

W części zakaźnej kozielskiego szpitala zmarł 66-letni mieszkaniec powiatu kluczborskiego. Jak informują służby sanitarno-epidemiologiczne, mężczyzna był obciążony chorobami współistniejącymi. Od początku epidemii na Opolszczyźnie odnotowano 72 ofiary śmiertelne COVID-19.

W porannym raporcie ministerstwa znajduje się też informacja o 35 nowych zakażeniach odnotowanych na Opolszczyźnie. W tym gronie znajduje się dwoje mieszkańców naszego powiatu. To kobieta w średnim wieku oraz mężczyzna w wieku senioralnym, stan obojga jest dobry, przebywają w izolacji domowej.

4 KOMENTARZE

  1. Proszę się zająć pisaniem o rzeczach ważnych,o ile się przedłużyły się kolejki do lekarzy i ile osób zmarło z tego powodu…a nie straszyć ludzi…ile zmarło….z powodu covid…bo więcej umiera z powodu braku odpowiedniej opieki…..na czas …

  2. I POmyśleć, że niektórzy nie chcieli specjalnego szpitala dla covidowcvów. Brak wyobraźni. To jest jeszcze punkt krytyczny. Jesienią może być naprawdę tragicznie szanowni POlitycy.

  3. Ci na zdjęciu są faktycznie dobrze zabezpieczeni przed ….katarem . Bo zakażenie koronawirusem u takich facetów przed emerytura, to praktycznie na 99,999 procent kończy się na katarze lub lekkim przeziębieniu .Ale brakuje im kasków i kapoków !

Skomentuj