Rekordowa liczba ofiar śmiertelnych COVID-19. Trzy zgony w kozielskim szpitalu

3

Ministerstwo Zdrowia poinformowało we wtorek o 2236 nowych przypadkach koronawirusa i 58 ofiarach śmiertelnych COVID-19. Kolejne trzy zgony odnotowano w kozielskim szpitalu.

W części zakaźnej kozielskiego szpitala zmarł 55-letni mieszkaniec powiatu kluczborskiego oraz 75-latek z powiatu oleskiego. W naszym szpitalu zmarła też 75-latka z województwa śląskiego. Trzecią ofiarą śmiertelną COVID-19 na Opolszczyźnie jest 67-latek z Opola, który zmarł w stolicy województwa. Służby sanitarno-epidemiologiczne poinformowały, że wszyscy pacjenci mieli choroby współistniejące.

W całym kraju odnotowano 2236 nowych zakażeń koronawirusem. Na Opolszczyźnie odnotowano 53 nowe przypadki.

3 KOMENTARZE

  1. Jakoś w przypadku śmierci w wypadkach nie podaje się, że ktoś w szpitalu po wypadku zmarł bo miał choroby współistniejące. Tego co wymyślił to, powinni za jajka szczypać i w soli tarzać.

  2. Taka informacja dla mnie to żadna proszę podać ile osób w danym dniu zmarło na zawał serca ilu zginęło w wypadkach ile popełniło samobójstwa, ile zmarło na na raka itp. wtedy mamy całokształt . Z tego artykułu wynika że tylko umiera się na COVID. Przecież to czysta paranoja

Skomentuj