Rekord frekwencji na V Biegu Azotowym w Kędzierzynie-Koźlu. FOTOREPORTAŻ

0

Aż 165 uczestników wzięło udział w piątej edycji Biegu Azotowego, który zorganizowano dziś w Kędzierzynie-Koźlu. Zwyciężył Bernard Rzepka ze Zdzieszowic, który trasę o długości 10 kilometrów pokonał w 35 minut i 15 sekund.

Jubileuszowa, piąta edycja Biegu Azotowego cieszyła się bardzo dużą popularnością. Na trasę wybiegło 165 uczestników, którzy mieli do pokonania trzy pętle o długości 3333 metrów każda. Najszybszy okazał się Bernard Rzepka ze Zdzieszowic, który na mecie zameldował się po 35 minutach i 15 sekundach. Drugie miejsce zajął ,Kamil Baron (36:35) a trzeci był Jakub Ploch (36:47).

Najszybszą z pań była Anna Skalska, która ukończyła zawody z czasem 41 minut i 54 sekund. Kolejne miejsca na podium zajęły Monika Bielińska (42:58) i Lilianna Milińska (45:14). W rywalizacji pracowników ZAK tradycyjnie już zwyciężył Andrzej Grzesik, który był czwarty w klasyfikacji ogólnej. Drugi był Wojciech Ciszewski, a trzeci Czesław Węglarz. W rywalizacji pań najszybszą pracownicą ZAK okazała się Monika Kuchajewicz, a dalsze miejsca zajęły Danuta Krasowska i Anna Frankiewicz.

Impreza jest częścią Dni Chemika organizowanych przez Grupę Azoty ZAK S.A. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe medale od organizatora, który nie pobierał żadnych opłat startowych od biegaczy.

 

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj