„Rebelianci” wydali pierwszą płytę długogrającą. Prezydent Nowosielska już ją ma

1
Michał Borowiec (po lewej) i Jacek Hermanowicz spotkali się dziś z prezydent miasta Sabiną Nowosielską. Foto: urząd miasta

Zespół „Rebelianci” wydał swoją pierwszą płytę długogrającą „Niezłomni”, przy wsparciu m.in. gminy Kędzierzyn-Koźle. Dzisiaj muzycy grupy – Michał Borowiec i Jarosław Hermanowicz – spotkali się z prezydent miasta Sabiną Nowosielską i przekazali jej swój debiutancki album.

– Mamy pozytywny odzew, zwłaszcza z USA. Jedną z piosenek nagrał z nami Robert Chojnacki. Potem się pytał „Dlaczego ja zagrałem tylko w jednym utworze?”. Nie jesteśmy muzykami zawodowymi, o dwudziestej wchodzimy do studia i nagrywamy do 24., a rano idziemy do pracy – opowiadał dumny z efektu końcowego Michał Borowiec. Teraz zespół przymierza się do angielskiej wersji płyty.

– Podoba mi się Wasze podejście do marki, dbacie o nią, świetna, jednolita kolorystyka – chwaliła prezydent Sabina Nowosielska.

Rebelianci wydali dotąd minialbum (epkę) „Southern Soul” z pięcioma utworami i dwa single. Płytę „Niezłomni” można kupić przez STRONĘ, na koncertach zespołu, a od września na 12 portalach muzycznych.

Źródło: urząd miasta

1 KOMENTARZ

Skomentuj