Ranny rowerzysta znaleziony przy drodze krajowej. Prawdopodobnie został potrącony

14

W piątek po godz. 12 służby ratunkowe zostały powiadomione o rannym mężczyźnie leżącym przy drodze krajowej nr 45.

Mężczyznę zauważyli inni uczestnicy ruchu. Leżał przy jezdni  w pobliżu skrzyżowania drogi krajowej nr 45 z obwodnicą Kędzierzyna-Koźla. Nie wiadomo, co dokładnie się stało. Prawdopodobnie rowerzysta został potrącony. Na miejscu nie było jednak sprawcy zdarzenia. Mężczyzna został zabrany do szpitala. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Osoby, które posiadają informacje dotyczące zdarzenia, powinny skontaktować się z policją. Tel. 774724645 lub 112.

14 KOMENTARZE

 1. Jeśli jest tam ścieżka rowerowa to powinien z niej korzystać, w ten sposób rowerzysta powinien zostać ukarany mandatem karnym! No ale, rower jest elektryczny widać baterię. Kto wie ile on tam gnał tym rowerkiem,jeśli miał usuniętą blokadę.Tego już się nie dowiemy,obecnie panuje taka poprawność że rowerzysci są jak białe misie,pod ochrona i nietykalni.

  • To nie jest bateria.To jest bidon z gorzałczyną. I dlatego tak grzał, na korbie największe przełożenie, a na kasecie mini trybiczusiek. Nic więc dziwnego że doszło do wypadku. Powiem więcej, to rowerzysta zgarnął samochód, nie odwrotnie. Jasny dowód, w jakim stanie jest przedni błotnik rowerka.
   A poza tym, dlaczego do wypadku przyjechała karetka aż z Gdańska.
   Pewnie rowerzysta to jakiś znaczny gościówa.
   Nie dziwię się też, że po ścieżce nie jechał, o czym wspominasz.
   Po prostu z taką szybkością, jaką rozwijał, sam pęd powietrza przewracał by innych rowerzystów.
   I to by było na tyle i na razie.

 2. Wystarczy spojrzeć na ustawienie łancucha na korbie ,duża tarcza ,i kasecie mała zębatka= twarde przełożenie, miał warunki do zapie..alania.

Skomentuj