Rana wymagająca szycia albo złamanie? Pomocy udziela kozielskie ambulatorium

7

Po ponownym przekształceniu kozielskiego szpitala działający w ramach niego Szpitalny Oddział Ratunkowy przyjmuje wyłącznie pacjentów zarażonych koronawirusem. Osoby wymagające nagłej pomocy chirurgicznej czy ortopedycznej mogą się jednak zgłaszać do uruchomionego ambulatorium.

Ambulatorium przyjmuje pacjentów w przypadkach nagłych, wymagających interwencji chirurgicznej, bądź realizacji zabiegów-świadczeń min.: zakładanie/usuwanie, unieruchomienie kończyn (gipsowe, szynowe), wymiana opatrunków, aspiracje stawów, usuwanie szwów, oczyszczanie i toaleta ran, aspiracje krwiaków paznokci, skory, usuwanie szwów.

Mieści się ono w przychodni przy ul. 24 kwietnia 7. Pomocy udzielamy także dzieciom.
Pracuje ono w godzinach: od 15.00 do 23.00 w dni powszednie; od 7.00 – 23.00 w dni wolne od pracy.

– Mimo, że czas trudny to staramy się zrobić wszystko by jak najlepiej wypełnić swoją misję! Prosimy, pamiętajcie jednak, że pomimo naszych działań w ambulatorium , by szczególnie teraz starać się unikać urazów i nie podejmować zbędnego ryzyka – apeluje SP ZOZ.

Funkcjonuje także gabinet Nocnej i Świątecznej Opieki Medycznej w budynku szpitala przy ulicy Judyma 4 w Kędzierzynie. Tam udajemy się, jeśli nagle potrzebujemy konsultacji lekarskiej poza godzinami pracy naszego lekarza POZ. Numer telefonu do punktu: 77 40 62 752.

7 KOMENTARZE

 1. Na Judymy a jak się tam dostać na hulajnodze jeśli ktoś będzie potrzebował pomocy np o pierwszej w nocy a nie posiada własnego transportu ? A co z zawałowcami, chorych onkologicznie, kardiologicznie i neurologicznie ? Chyba trzeba umrzeć bo znikąd pomocy.

  • Zadzwoń do maślaka, on zna wszystkie szychy w jedynie słusznej partii, może Ci załatwi miejsce w jakimś szpitalu. A ZRESZTĄ ZA PEŁO TO BYŁO GORZEJ, WIĘC CZEMU MASZ JAKIEŚ OBIEKCJE DO BIEDNEGO JARUSIA.

   • Koźlak ty mi tu nie… Polityka mnie nie interesuje PISamany czy POplatWon nic dobrego dla kraju nie zrobili wiec skończ koźlak ta głupia gadka. Wsadź se te politykę i polityków wiesz gdzie…. Tu chodzi o zwykłych ludzi i ich zdrowie oraz życie!

    • Zgadzam się, ale jak widać wszystkie decyzje związane ze służbą zdrowia sprowadzają się do polityki. Polecam się zainteresować tematem i uczęszczać na wybory, bo marudzeniem nic się nie wskóra.

     • Człowieku zaślepiony jesteś ? Obudź się. Jakie wybory ? Najczęściej masz do wyboru „bobek króliczy lub bobek kozi”. Więc jaki masz wybór ? A więc powtarzam polityka mnie nie interesuje.

Skomentuj