Rajd ulicami Kędzierzyna-Koźla zakończony na placu Pamięci Rodła. Samochód uderzył w budynek i urwał koło. ZDJĘCIA

4

W niedzielę około godz. 14 służby ratunkowe odebrały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy Bławatków na osiedlu Pogorzelec. Samochód osobowy uderzył w budynek, a następnie wjechał w skwer znajdujący się przy Placu Pamięci Rodła.

Na miejsce skierowano policję oraz zastęp straży pożarnej. Kierowca samochodu osobowego przed uderzeniem w drzewo zostawił ślady szaleńczej jazdy już kilkadziesiąt metrów wcześniej.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń uzyskanych na miejscu, samochodem marki peugeot kierowała 32-letnia kobieta, która swoją podróż miała rozpocząć w Koźlu. Jadąc ulicą Piotra Skargi, pojazd uszkodził elewację budynku oraz płot. W wyniku uderzenia samochód stracił tylne koło. Na chodniku leżały liczne fragmenty pojazdu.

Szaleńcza jazda zakończona została na skwerze przy placu Pamięci Rodła. Według relacji świadków, kobieta miała się agresywnie zachowywać. Wyczuwalna była również silna woń alkoholu. Kobieta została zatrzymana przez policjantów. W zdarzeniu nie odnotowano rannych wśród osób postronnych.

4 KOMENTARZE

  1. Nie brakuje idiotow i cwaniakow którzy urządzają sobie ostatnimi czasy rajdy po Kędzierzynie. Szkoda że policja nic z tym nie robi mimo iż zdarza się to nagminnie. Pannę z peugeota widzieliśmy dzisiaj na skrzyżowaniu Bema-Reja-Kościuszki jak kręciła kółka. Powinna boleśnie odczuć swoją lekkomyślność.

Skomentuj