Rafał Trzaskowski przyjedzie do Kędzierzyna-Koźla! Jest termin i miejsce spotkania

143
Foto: materiały kampanijne

Prezydent Warszawy i kandydat na prezydenta Polski Rafał Trzaskowski w ostatnim tygodniu kampanii wyborczej odwiedzi Kędzierzyn-Koźle.

Rafał Trzaskowski spotka się z mieszkańcami i lokalnymi samorządowcami, w tym z prezydent Sabiną Nowosielską, w poniedziałek rano – o godz. 10 pojawi się na placu Rady Europy w Koźlu. Czekamy na kolejne szczegóły wizyty.

143 KOMENTARZE

 1. No to, PO-wczycy to już „w niebo wzięci”. A co z PIS-owczykami, co z ich kandydatem ? Wylezą tłumy, które zapomną o nadal istniejącej pandemii Covid19. Będą wiwatować, bić brawo na rozkaz, machać transparentami czyli jednym słowem jacy kandydaci taki elektorat. Tylko niech później ludziska nie mają pretensji, że dokonali gów….ego wyboru. Społeczeństwo bardzo szybko zapomina. 2006 PIS objął władzę. Bardzo szybka zamiana na stanowisku premiera. Nic dobrego nie zrobiono dla Polski. 2008 przejęcie władzy przez PO, aż do roku 2016. Również o zwykłych ludziach przez ten okres zapomniano. Wkurzony naród ponownie zawierza PIS-owi. Ci kupują elektorat zasiłkiem 500 plus i 13 -emeryturą. Przypominam, że do tej pory Rządem RP nie kierował prezes partii…. Więc jak ukazuje ta krótka historia ,że ani Rząd PIS, ani Rząd PO nic dobrego nie zrobili dla przeciętnego Polaka. (nie tylko rodzina, ale osoby również samotne itd.)
  Jak zauważam PIS ma zapędy dyktatorskie co może niekorzystnie wpływać na Polskę. PO to też żadna alternatywa. Wciąż nie mogąc pogodzić się utraty władzy nad krajem, skutecznie przeszkadzają PIS-owi.
  Pragnę dodać ,że oba obozy wywodzą się z jednego gniazda… Te ciągłe, kłótnie, oskarżanie nic dobrego nie robią dla gospodarki krajowej do tego przenosi się na społeczeństwo, które toczy chamica społeczna. Może czas coś zmienić czyli wywalić cały rząd i senat bo wielu z nich już tak od 30 lat zapuszcza korzonki…

  • W pierwszym zdaniu błąd. Reszty nie czytam. Ban Koleś. I zacznij się podpisywać Koźlanin – przyjezdny.

   • Uderz w stół,a nożyce się odezwą. Znalazł się polonista za dwa trzysta. Nie musisz czytać skoro nie potrafisz, nikt cię do tego nie zmusza prawdziwy farbowany Koźlaninie.
    Brak tobie argumentów dlatego te wypociny… Koleś….

    • Wypociłeś ten tekst po kiełbasie i dwóch piwach. Powinno być: za dwa czysta. Z Koźlem to masz tyle wspólnego co twój kandydat z prawdomównością.

     • Co ty możesz wiedzieć głupcze/ lub głupia. Jak ma być to ja wiem, widocznie nie rozumiesz sarkazmu. To dla ciebie trudne słowo. Chyba piszesz te brednie po spożyciu mamrota, gdzieś w bramie….

     • Kożlanin jak ty po bramach pijesz i się załatwiasz, to trudno. Taką kulturę masz jaką nabrałeś w młodości.

     • No ty to natomiast gejzer erudycji i piękna, ha, ha. Zero bezwzględne, jeśli wiesz co to znaczy w ogóle.

     • Dla twojej informacji – jest to wielkość fizyczna i nie określa się nią ludzi. Kto tobie o tym powiedział, bo ty jako prymitywny/na do tego upośledzona osoba tego nie wie. Napisz mi ile wynosi ? Aha ! Jeśli chodzi o pisanie to sama/ sam tego nie robisz, gdyż nie jesteś w stanie…. Teraz pewnie już jesteś po spożyciu mamrota. Więc nic nie wspominaj o kulturze.

  • Panie Koźlanin, to na kogo w takim razie głosować w II turze?
   I jaką partię wybierać?
   Bo Panu to nic nie pasuje.

   • Nie ma takiego kandydata. Nie będę oryginalny ale polityka to bagno, które wciąga na złą drogę ludność. Tym zajmują się ludzie (jeśli można ich tak nazwać) nie mających żadnych skrupułów, idących po trupach dążąc do celu. Oni nie działają dla ogółu jakim jest społeczeństwo i dobro społeczne. Oni dla siebie i tylko dla siebie. Proszę zauważyć tu struktury władzy na niższym szczeblu, jak przebierają nóżkami żeby się dostać wyżej i wyżej…. Wszyscy politycy w tym celu używają specyficznego języka by ogłupić ogół i wywrzeć na nich decyzję, a w tym przypadku decyzję wyboru. Ja po prostu w tym cyrku nie uczestniczę. Więc to nie jest tak jak to pan pisze, że nic mi nie pasuje. Nie pójście, a wiec bojkot to też wybór. I to mój świadomy wybór.

     • I znowu ten prymityw przecież już ci wyżej napisałem:brak tobie argumentów dlatego te wypociny… Koleś… Aha zapomniałem. Przecież ty czytać nie umiesz.

     • Po skończeniu podstawówki powinno się już iść do pracy, gagatku koźlaninie. Na śmieciarkach brakuje ludzi.

     • mac – jesteś głupszy nisz ustawa przywiduje. Obrażasz ludzi tam pracujących. Nie jeden z nich ma średnie, a ty pewnie skończyłeś lub nie, podstawówkę wieczorowo… Jakby nie oni to byś w śmieciach tonął.

     • Skąd wiesz ? Widziałeś ? Gdzie ? Najpierw musisz wytrzeźwieć bo za dużo trąbisz hejnałów typu „Mamrot”. Masz po nich zwidy. Oj psychiatryk się kłania….

  • Z jednego kotła już mieliśmy komunę i do czego doszliśmy ,co za brednie piszesz PO nic nie dało i piszesz,że Pis też nic ,pomyśl mózgiem a nie siej propagandy

 2. POwinni też zaprosił BOLKA OTUA (koniecznie w kaftanie i masce) i oficerów prowadzących (a może będą?). Będą wtedy samo swoi. Zobaczymy te twarze i może niektórym otworzą się oczy na to, gdzie i wśród kogo mieszka i żyje?

 3. Jeszcze dublera ”don szambo” tu brakowało. Będzie przedstawiał swoje mądrości i opowiadał jak to jest teraz źle. A przecież za ich rządów był taki dobrobyt na zielonej wyspie. Elity sie dobrze bawiły a rudy ludziom kazał tylko zaciskać pasa. Niech się lepiej tą swoją stolicą zajmie a nie całym krajem.

  • 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️… Tyle w temacie bo do takich ludzi jak ktoś o niku: Nirvana to szkoda słów 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️… Szkoda że pod nikiem wszyscy tacy mądrzy a imieniem i nazwiskiem by się pod tymi bredniami nie podpisali…

    • … Nie mam takiego obowiązku bo nie obrażam swoim postem a Nirvana tak… Radzę czytać ze zrozumieniem Pani Mariolu bo niby tylko wykształceni na Pana Trzaskowskiego głosują i go wspierają… O ile pani ma tak na imię bo tutaj można wszystko zmyślić byle tylko się pokazać

     • Panu się ratlerki nie podobają i w związku z tym, ktoś ma się podpisywać z imienia i nazwiska, skoro jest wpisywany nick? Przecież to jakieś idiotyczne panie 3 kropki.

     • Skoro jest Pani takim „kozakiem” obrażającym osoby głosujące na pis to śmiało proszę się podpisać i olać ten nik zastępując go swoim imieniem i nazwiskiem a nie tylko pod nikiem kozaczyć i wyzywać innych…

     • Poważne słownictwo.. wie Pani chociaż co to znaczy? A i skoro chce pani kogoś olać to radzę nie odpisywać bo to jest przeciwieństwem pani postanowienia ;) Jak z PO… trudny, nie wygodny temat to trzeba go OLAĆ…czemu mnie to nie dziwi

 4. „Nowy sklep mięsny na osiedlu Piastów.” No i to jest konkretna i potrzebna informacja, a nie jakieś dyrdymały o wodolejcy (a nawet szambolejcy) z warszawki, którego mało kto interesuje.

 5. To ten kandydat, który nie pamięta że był posłem, w normalnym kraju nie wszedłby do 2 tury. Bronek też opowiadał w kampanii że nie zgodzi się na podniesienie wieku emerytalnego, dziwne że tylu ludzi wierzy tym kłamcom.

  • Widzisz Rafał, każdy popełnia błędy, ale tylu błędów, wpadek, chamskich zachowań niegodnych głowy państwa i poniżania wielu grup społecznych ile ma na koncie Duda, nie mieli razem poprzedni prezydenci, łącznie z tym wawelskim.

 6. Na forum wybiła Czajka tolerancji, ludzie PiSowcy mają jakiś problem ze sobą innego wytłumaczenia nie doszukuję. Fajna pogoda, a frustraci przy ekranach, pozdrawiam z zimnym mohito z tarasu. Więcej luzu złapcie, wyjdźcie z piaskownicy na spacerek, benzenu nie ma.

 7. U nas jak w Ameryce.
  Przykład Pana Trzaskowskiego pokazuje, że każdy może być Prezydentem.
  I dlatego na Niego głosujemy.
  Bo my też byśmy mogli gdybyśmy tylko chcieli.
  Ale nam się nie chce. Więc w zastępstwie wybierzemy sobie naszego człowieka.

 8. Rozumiem że wyborcy PO – mieszkańcy K-K owszem biorą 500+ ,wyprawki 300+,dodatkowe emerytury ale… zatykają przy tym noski ?

  • Do TWÓJ LEKARZ – po pierwsze to nikogo nie wyzywaj skoro nie chcesz być sam tak nazywany a poza tym przecież tylko niby osoby wykształcone głosują na PO więc skąd taki jad w twojej wypowiedzi… To co napisała hipokryzja to czysta prawda… 500zł nie pali w rączki zwolenników PO i inne dodatki pieniężne… Skoro to nie hipokryzja to przekaż ta kasę honorowo na dom dziecka a nie napychaj sobie nimi kieszeni skoro jesteś za PO… Za ich rządów miał byś jedno wielkie g**** jak już z resztą było i tej kasy byś na oczy nie widział bo cieszyła by oko polityków na ich kontach…

   • Dokładnie, nie pasuje rząd, obecny prezydent??? 500+??, 13-ta emeryturka??? To nie brać!!! Zrzec się dobrowolnie, przekazać – np. na onkologię.

   • najpierw się naucz obsługiwać forum. Pod postem jest napis „Odpowiedz” – to trzeba kliknąć, jeśli chcesz odpowiedzieć na czyjś post. Reszta mnie nie obchodzi bo widzę, że nie zrozumiałeś niczego. Mniej pij, więcej czytaj i ucz się jak twój prezydent. Ciągle się ucz jak on.

    • twój lekarz: doskonale o tym wiem ale wolałam zrobić w ten sposób… cóż… ludzie którzy nie mają jakichkolwiek argumentów czepiają się albo ortografii, interpunkcji i innych pierdół żeby tylko przez te przysłowiowe 5min „zabłysnąć jak spadająca gwiazda”… i owszem nie chcę cię rozumieć bo twoje rozumienie jest chore a skoro jesteś lekarzem to je sobie wylecz… twój ukochany kandydat na prezydenta zna 5 języków a konkretów w żadnym nie potrafi powiedzieć więc owszem wezmę przykład z naszego prezydenta obecnego… jedna rada ci się udała

 9. Ale po co? My nie potrzebujemy kogoś, kto rzuca tanimi hasełkami dla tępych ludzi, którzy wiwatują jak im się powie, że „Duda be, ja taki nie będę!” potrzebujemy konkretnego przywódcy, którego nie ma wśród kandydatów.. Są wśród nich ludzie, którzy wierzą w to, że prezydentura to etat; zarobić jak najwięcej nie licząc się z ludźmi.. Szkoda gadać..

 10. Ja, trzaskowski mówi nie zlikwidujemy 500 emerytur bądź nie podniesiemy wieku emerytalnego teraz a co kiedyś powiedział? Człowiek się nie zmienia :)

 11. Pan Trzaskowski powinien zaproponować zniesienie 500+ a w to miejsce wprowadzenie ulgi podatkowej 1300 zł miesięcznie dochodu bez podatku na każdego członka rodziny.
  Sięgnął by po głosy pracujących nie posiadających dzieci ale również po głosy rodzin z dziećmi.
  Oczywiście rodziny patologiczne by straciły, ale im pomagamy przez MOPS więc dzieciom krzywda by się nie stała.
  Myślę, że ten pomysł Polacy by „kupili”.
  Nikt by już im łaski nie robił „dając” tylko państwo by im nie zabierało.

 12. Kampania wyborcza Trzaskowskiego to jedno wielkie kuriozum! Ten człowiek jest kompletnie niewiarygodny! Obiecuje wszystko wszystkim, a tak naprawdę jest w nim tylko zawiść i krętactwo!

 13. Wooow, człowiek awaria w Kędzierzynie-Koźlu, czy szuka czegoś do zapsucia ? tego nie wiem, ale gdyby został prezydentem to Polska na 3 lata byłaby sparaliżowana. Dosłownie, Jak facet, który rozbitą szybę w drzwiach pokoju naprawiał taśmą klejącą może nadawać się na prezydenta ? Mnie żona powiedziałaby, że jestem ofermą, czy to oznaczałoby że też nadaję się na prazydenta ?

  • Szanowna Olu… A trzaskowski czym was przekupił obietnicami bez pokrycia czy „piękną buzią”? Czy udawana amnezja że nie pamięta czy był posłem czy nie… A może „niezwykle honorowym” zachowaniem jego żony która wyruszyła teraz na spotkanie z pielegniarkami z pierwszej linii frontu w szpitalu mimo tego że korona wirus jest z nami od marca a nie na czas kampanii prezydenckiej…

  • Dokonania PISu i obecnego Rządu: 500+ zlikwidowanie nędzy wśród milionów polskich rodzin. 300+ wyprawka dla dzieci. 13 emerytura i godziwa rewaloryzacja rent i emerytur. Obniżenie podwyższonego przez PO wieku emerytalnego. Darmowe leki dla seniorów. Brak zgody dla przyjęcia emigrantów z krajów muzułmańskich. Koniec rządów Oligarchów i wpływania ich lobbystów na polskie ustawodawstwo. Zintensyfikowanie repatriacji rodaków z Kresów. Przywracanie godności Żołnierzom Wyklętym. Zasady wolnego rynku – koniec reklam Spółek Skarbu Państwa w Gazecie Wyborczej i obowiązkowej prenumeraty tej gazety wszędzie. Niższy CIT dla przedsiębiorców. Wiek rozpoczęcia szkoły w gestii rodziców. Koniec z odbieraniem dzieci ubogim rodzicom. Konstytucja dla biznesu. Skuteczna walka z niemieckimi Jugendam…tami o polskie dzieci. Nacisk na politykę historyczną – kary za zakłamywanie historii. Obniżenie bardzo wysokich emerytur UBekom. Wojska NATO stacjonują i zwiekszają swoj kontyngent w Polsce. Tarcza antyrakietowa. Stworzenie Wojsk Obrony Terytorialnej. Likwidacja gimnazjow – wylęgarni nieuków. Obrona polskiej ziemi. Kontrola nad samowolą komorników. Sukcesywne aresztowania skorumpowanych sitw sędziowskich. Repolonizacja Banku PEKAO SA. Repolonizacja Kolejki na Kasprowy Wierch. Protest Rządu przeciw gazociągowi OPAL i Nordstream 2. Koniec z wielomilionowymi nagrodami i odprawami dla szefów Spolek Skarbu Panstwa. Otwarcie Gazoportu i plan powiększenia. Koniec z rozkradaniem miliardów przy budowie autostrad i bankructwem polskich wykonawców. Przywracanie w małych miejscowosciach setek i tysiecy zlikwidowanych przez PO posterunków policji, małych sądów, przystanków autobusowych, kolejowych, szkół, przychodni, poczt, aptek. Najmniejsze bezrobocie od 30 lat. Najmniejsza ilość wyjezdżajacych do pracy na Zachód od lat. Kary za emisję CO2 zmniejszone o obszary leśne. Przekop Mierzei Wislanej – uniezależnienie przepływu przez nasze wody terytorialne od Rosji. Budowa Via Carpatia Via Baltica – rozwoj Polski wschodniej. Wzmocnienie ukladu Państw Wyszechradu. Wzmocnienie inicjatywy Trojmorza. Uszczelnienie VATu – odzyskiwanie setek miliardów od złodziei Vatowskich. Zniszczenie mafii paliwowej. Kontrakty z Hutą Stalowa Wola. Dużo większe dopłaty dla rolników z Unii. Jawność majątków sędziów (w tym tych skorumpowanych). Rejestr pedofili.Elektroniczny system ewidencji pracy sędziów. Maksymalnie 2 kadencje wójtów, burmistrzów, prezydentów miast co zapobiegnie tworzeniu się sitw lokalnych. Przezroczyste urny wyborcze. Ustawa hazardowa -15 miliardów rocznie do budżetu. Skok o 11 miejsc do góry w rankingu „najszczęśliwszych” państw. Umowa o żegludze sródlądowej. Tunel w Świnoujściu. Koniec z lichwą i chwilówkami, ktore dręczyły ubogich. Praca dla więźniów. Wzrost wartości Spółek Skarbu Państwa o 44 miliardy. Uratowanie LOTu szykowanego przez Tfuska do obcego przejęcia. Wzrost zagranicznych ratingów i prognoz – łatwe do sprawdzenia. Uniezależnienie polskiej polityki zagranicznej od Moskwy Berlina i Brukseli. Duży wzrost uczuć patriotycznych u Polaków. Tuż przed pandemią pierwszy zrównoważony budżet w Polsce. Program mosty dla regionów. Budowa Fabryki Polimerów w Policach. Budowa fabryki osocza. Uratowanie Spółek strategicznych Ciech i Azoty przed sprzedażą obcym. Wzrost płacy minimalnej o 1000 PLN. Wzrost średniej płacy o 20%. Gigantyczna inwestycja Centralny Port Komunikacyjny. Microsoft i Google zainwestują w Polsce kilka miliardów dolarów. Narodowa strategia onkologiczna. Zniesione limity na różne zabiegi np. zaćmy. Nowe karetki dla szpitali. Rodzice mogą za darmo mieszkać i jeść w szpitalach z chorymi dziećmi. Modernizacja armii. Obniżenie progów smogowych. Błyskawiczna reakcja na pandemię co poskutkowało jedną z najmniejszych śmiertelności na świecie. Dobra tarcza antykryzysowa, skuteczna pomoc dla przedsiębiorców.
   Obniżenie podatku PIT z 18 na 17% i zwiększenie kwoty wolnej od podatku do 3000 zł.
   Dzięki odważnej polityce dywersyfikacji zaopatrzenia w gaz ziemny i dokończenie terminala gazowego PIS w tym roku obniżył ceny gazu: w styczniu o 3% a obecnie o kolejne 6%.

   • Bardzo dobrze napisane Pani Alino… Pan trzaskowski z PO do teraz nie wprowadził w życie obiecanych zresztą darmowych biletów do komunikacji miejskiej dla uczniów w Warszawie a on się chce bawić w bycie prezydentem Polski 🤦‍♀️

   • Co oznacza to hasło Alina: Likwidacja gimnazjow – wylęgarni nieuków.
    Czy ty kończyłaś gimnazjum i dlatego z błędem napisałaś? Mój syn każdą klasę kończył ze świadectwem z paskiem biało-czerwonym. Więc wypraszam sobie.

   • Pani Alino, wstrzymałem oddech, czytając podsumowanie mające przekonać mnie, jak wiele dobrego stało się w ostatnich latach za rządów PiS. Byłem pod wrażeniem tego, że ta lista jest tak długa. Problem jednak w tym, że im dłużej czytałem, tym bardziej rozjeżdżał mi się Pani przekaz z rzeczywistością w której żyjemy. Bo przecież ogromna większość tego co Pani tu wymieniła ( nie wszystko, ale większość ) jest co najmniej dyskusyjna, nie do końca prawdziwa, a w niektórych przypadkach nawet nie ocierająca się o prawdę. Nie ma jednak sensu abym tu roztrząsał poszczególne informacje i wdawał się w niekończącą się polemikę, bo jest tego zbyt dużo. Zostawiam więc to.
    Dobre jest to, że ma Pani to tak poukładane. Zapewne pomaga to, stojąc przed urną wyborczą, podejmować ostateczne decyzje. Nie sądzi Pani jednak, że dobrze by się stało, gdyby Trzaskowski został prezydentem, tworząc przeciwwagę do tych wszystkich decyzji, które podejmuje PiS? Przecież to mogłoby być bezpieczniejsze dla państwa, społeczeństwa. Taki układ mógłby nas uchronić od wielu wpadek i głupawki, jaka w ostatnich latach miały miejsce.
    Nie tracą nadziei, że wrzuci Pani do urny kartę z odpowiednio postawionym krzyżykiem
    A tak na marginesie. Pisze Pani o niebotycznych osiągnięciach PiS w ostatnich latach. Ale czy Pani tak naprawdę wierzy w to, że ci wszyscy, którzy mieliby tych osiągnięć dokonać, są w stanie na tak wielki intelektualny wysiłek. Przecież wystarczy im się dokładniej przyjrzeć i jest jasne, że większość tych błaznów nie siedzi w sejmie, aby reprezentować Pni interesy, ale jedynie myśli o stołku na którym siedzi. No i o tym aby z niego tak szybko nie spaść. Ważne jest też to, że zanim się spadnie (a kiedyś się przecież spadnie), to trzeba jeszcze zdążyć, aby przepisać majątek na żonę. No i oczywiście jakoś aranżować się z kolesiami, z którymi się da zrobić jakiś mały „skok na kasę”. Ale to są jeszcze „intelektualiści” pośród PiSowców. Bo jest jeszcze druga grupa, która z sali sejmowej jest w stanie zrobić bar sałatkowy. Ale nad tymi ludźmi chyba nie warto się zatrzymywać. PiS i wszystko jasne.

    • To niech kolega poda chociaż 1 przykład – konkretnie. A jak się przekaz „rozjeżdża” to polecam dobrego okulistę:))

    • „Bo przecież ogromna większość tego co Pani tu wymieniła ( nie wszystko, ale większość ) jest co najmniej dyskusyjna, nie do końca prawdziwa, a w niektórych przypadkach nawet nie ocierająca się o prawdę.”
     No to kilka przykładów, żeby głos był prawdziwy. Bo szafowanie także innymi, podobnymi zwrotami „przecież”, „wszyscy wiedzą”, albo „trzeba być ślepym albo pełnym złej woli, żeby zaprzeczyć, że…” jest wypowiedzią pod publiczkę, dezawuującą przeciwnika politycznego.

    • Jak będziesz w Warszawie nie zapomnij odwiedzić znajomych w lokalu Sowa na „kulturalną” pogawędkę o interesach i nie tylko :))

    • Panie Marku… Wiem że wypowiedź ta jakże rozbudowana zresztą skierowana jest do Pani Aliny ale pozwoli Pan że też się wypowiem… Jestem osobą z młodego pokolenia… Nie mam dzieci więc 500+ mnie nie dotyczy, nie mam też rodzeństwa a jednak jestem za Panem Dudą. Dlaczego? Odpowiadając na pytanie nie było by lepiej gdyby Pan Trzaskowski został prezydentem, ponieważ on nawet nie potrafi zająć się sprawami miasta w którym jest prezydentem a co dopiero sprawami Polski… Miał Pan pretensje do pani Aliny za to że zapisała za dużo osiągnięć ok… W takim razie co jest osiągnięciem rządów PO/PSL przez 8 lat ich rządów? Podwyższony wiek emerytalny, nabijanie kieszeni jedynie tym najbogatszym, mafie watowskie czy inne kary goodne zachowania. Pan trzaskowski też się nie wykazał bo co zrobił przez tyle czasu odkąd jest prezydentem stolicy… Nie zapewnił chociaż obiecywał darmowych biletów do komunikacji miejskiej dla dzieci i młodzieży, popiera LGBT… Nie jest to złe ponieważ ja też jestem osobą tolerancyjna, nie interesuje mnie to jeśli osoby tej samej płci chcą być razem ale mój wyraźny sprzeciw jest w momencie kiedy osoby te chcą adoptować dzieci wtedy mówię stanowcze nie a pan Trzaskowski teraz przekonuje że wcale tego nie chce choć ma to w swoim planie wyborczym….4 latki mają być uczone o masturbacji i to jest niby dobre?!? Ponadto dalej co zrobił Pan Rafał… Sprowadził do Warszawy kozy które umieraly w cierpieniu i „podróżowały” same po mieście i jeszcze zbudował strefę relaksu za miliony gdzie? Przy ruchliwej ulicy… Że już nie wspomnę o barku jakiego kolwiek zainteresowania sprawą zanieczyszczonej rzeki ściekami wręcz bagatelizował on ta sprawę… Teraz jego żona jeździ po kraju i rozmawia z kobietami np pielegniarkami które są na pierwszej linii frontu teraz w czasie korona wirusa… A gdzie ta pani była od marca? Pandemia nie trwa tylko w tym miesiącu więc gdzie była tyle czasu skoro nie chodzi jej i promowanie męża tylko o zwykłą rozmowę… więc NIE nie będzie lepiej głosować na niego…

     • To ja ci odpowiem za pana Marka. Pofatyguj się i zweryfikuj informacje. Bo powtarzasz głupoty przeczytane w szmatlawcach. To nie prezydent miasta decyduje, czy ma być strefa rekreacyjna, czy nie. Wyliczasz tak małostkowe sprawy, na dodatek nie związane z Trzaskowskim, że szkoda gadać. Ty piszesz o kozach. A co z końmi w Janowie Podlaskim? Ty piszesz o marnowaniu pieniędzy. A co z 2 miliardami na TVP? Co z przerwana budowa elektrowni węglowej za miliard. Co z pieniędzmi dla Rydzyka i polskiej fundacji narodowej. Co z pieniędzmi na respiratory których nikt nie widział. Twój światopogląd jest ograniczony sieczka, która oglądasz w tvp i niczym innym. Powtarzasz wszystko co powiedzą ludzie z PiSu. A oni nawet nie kryją się z kłamstwami.

     • Do Xxx: Szmatławcem jest niemiecka gazeta z której jak mniemam ty czerpiesz swoje informacje… jak to prezydent o tym nie decyduje jak sam się do tego przyznał radzę odświeżyć informacje… to co.. ja będę chciała zbudować takie coś w KK i co sabina na to zgody nie musi mi dawać proszę nie kłamać … to nie są małostkowe sprawy bo sam pan podał za przykład 2 miliardy dla tvp… kasa z tego i tak nie potrzebnego miejsca zwanego strefą relaksu mogła by spokojnie pójść na chore dzieci ale o tym już nie wspomniał pan … TVN taki bogaty to dlaczego tylko gada a nic sam nie przekaże tylko odgrzewane kotlety ludziom puszcza w tv co chwilę to samo i same powtórki… Mówi pan o koniach ale konie nie zostały sprowadzone przez prezydenta warszawy do tego miasta i nie jeździły w samopas komunikacją miejską tylko właśnie kozy… i skoro je tam sprowadził to wypadało by się o nie zatroszczyć… Wiesz … TAK wolę 1000000 razy oglądać TVP niż chociaż raz TVN dlaczego… nie dlatego że jestem osobą głupią (jestem po studiach a według waszej teorii właśnie tacy ludzie powinni na was głosować co jest śmieszne bo nikt mądry tego nie zrobi) tylko dlatego bo wy wszystko przeinaczacie i ani razu nie powiecie prawdy… filmik z mężczyzną który zerwał plakat trzaskowskiego też wasza telewizja skróciła ucinając fragment w którym mężczyzna wytyka adopcję dzieci przez osoby homoseksualne ( a to twój kandydat popiera a teraz się tego wypiera). Super że wasi się kryją z kłamstwami albo inaczej super że są bardzo „szczerzy”.

     • Skoro sama je polecasz to się w nie zaopatrz i nie pisz pierdół… tam są podane konkrety a skoro nie potrafisz ich przeczytać to zamów te cylindry na allegro na pewno szybciej przyjadą do ciebie … pozdrawiam

   • 500zl to malo zeby WYELiMiNOWAC nędze, szczegolnie, ze ceny rosną i te pięć stowek jest dzis mniej warte niz pare lat temu. Darmowe leki? Ostatnio zona byla a aptece, i pewnien senior strasznie się wsciekl na panią aptekarkę, bo twierdzil ze sie pomylila, jego stale leki strasznie podrozaly. Wiec cos jest darmowe, cos jest drozsze, jeden kit. Gazoport to spadek po PO. Obnizenie wieku, ok – ale emerytury glodowe. Najnizsze bezrobocie, naturalna kolej rzeczy. Przekop, ok. Uszczelnienie VAT, na granicy bledu pomiarowego, przy tym zatrudniajac tysiace urzednikow, zeby to obsluzyc. Itd itd, nie chce mi sie wszystkiego komentowac. Jest roznica pomiedzy tym co mowia a praktyką. Nie jestem zwolennikiem PO. Dla mnie wazyscy to jedna banda. Wiec chyba nie ma co sie nakręcać

    • Dlatego trzeba zagłosować na PiS żeby PO jeszcze tego wam nie odebrało co już jest… Też byłam za Bosakiem ale w tej sytuacji wybieram prezydenta Dude bo im jest bliżej do konfederacji.

   • Do Alina
    Mam nadzieję że odpowiesz na moje pytanie.
    Po twoim elaboracie zastanawiam się czy sama to napisałaś no cóź poczekam.

 14. Trzeba dopisać do tych dokonań tego niedobrego rządu, modernizację kolei,rozpoczęcie budowy obwodnicy, już nie pamiętacie jak skreślili z listy, przed wyborami obiecywał jakiś Jarmuziewicz kolega partyjny Trzaskowskiego a zaraz po wyborach się rozmyślili nagle. Nie było pinindzy na nic.

 15. Tylko niech nikt nie zadaje przypadkiem Trzaskowskiemu TRUDNYCH pytań!😠
  Bo jak go dorwie Nitras to………. aż STRACH

 16. Niech ktoś mi wyjaśni dlaczego popierając PO nie powinienem brać 500+? Przecież trzeba być idiota, żeby mieć taki tok rozumowania. Na żadnym przelewie 500 nie widnieje nazwisko Kaczyński, albo Morawiecki.

  • W latach 2012 do 2016 pensja nauczyciela dyplomowanego się nie zmieniała i wynosiła 3109 zł.
   W 2017 3149 zł.
   W 2018 3317 zł.
   W 2019 3483 zł.
   W 2020 3817 zł.
   PO nie podwyższała pensji nauczycielom przez 4 lata 2012 do 2015.
   PIS regularnie te pensje podwyższa.
   PS
   Te wartości to tzw baza za etat 18 godz lekcyjnych.
   Do tego dochodzi wysługa lat, nadgodziny, dodatki gminne i inne.

   • I co Alina śmiesz twierdzić że nauczyciele mało zarabiają?
    To jest odpowiedź na moje pytanie które zadałem Tobie?

 17. PO z kapelusza wyciągnęło jak królika, pana T. Tylko,że ten królik umie mówić ludzkim głosem , głosem swojego sztabu. Dzisiaj znowu ćwiczy , przed jutrzejszym występem.Jutro w Koźlu będzie POkaz.Wstęp wolny.

 18. Festiwal głupoty i nihilizmu na tym forum nie dziwi. K-Koźle to specyficzne środowisko. Spora ,nieistniejąca już jednostka wojskowa zostawiła nam liczną grupę emerytów mundurowych z rodzinami, wciąż wycierającą łzy po czerwonych braciach. Dołączmy do tego milicyjnych , kolejowych i ex- partyjnych seniorów z rodzinami o oczywistych preferencjach . Na koniec podlejmy to sosem lokalnego radia które nie dba już o pozory i jednoznacznie opowiada się po jednej ze stron politycznego sporu – otrzymamy wynik oczywisty dla każdego potrafiącego myśleć autonomicznie człowieka. Przewrotnie – słaba i hermetyczna ,przypominająca kryjących się w katakumbach pierwszych Chrześcijan – reprezentacja PIS w KK , także wpływa na ostateczny wynik opozycji. Trawestując słynną kabaretową piosenkę bodaj kabaretu Starszych Panów – „…taka gmina”. Dziękuję za uwagę i serdecznie pozdrawiam.

  • Panie Mirosławie, dziękuje za dokonanie pobieżnej analizy, dlaczego K-K nie może pretendować do miana bastionu PIS i PAD (choć nie można wykluczyć, że np. w II turze PAD jednak uzyska niewielką przewagę w K-K). Zgadzam się całkowicie z Pana słowami, może tylko dodałbym, że do tego sosu należy dodać nie tylko lokale radio, ale i część lokalnej prasy. Pozdrawiam!

 19. Jest jednak cenzura na KK24.pl! Mój wpis o grzechach Platformy sprzed godz.. 15:00 nie ukazał się. Takie to niebezpieczne?

  W 2012 roku „Puls Biznesu” opublikował tzw. listę wstydu, czyli listę 428 działaczy PO, członków ich rodzin i znajomych którzy zasiadali w latach 2007-2012 w spółkach i instytucjach państwowych. Przez ten czas wymienieni poniżej nominaci PO zarobili 200 mln zł, a przecież lista „Pulsu Biznesu” z pewnością nie jest pełna.
  (edit: wpisy z linkami do obcych stron nie są akceptowane)

 20. Zamiast pracować będą na palcu wrzeszczeć i tupać. Rafał 20 Groszy poopowiada im jakieś banialuki, a pożyteczni idioci (wielu ich tam będzie) będą się uśmiechać i klaskać. Szkoda czasu. Żenada.

 21. Koźle, godz. 10.15: Fajne jest to grono wyznawców Trzaskowskiego w K-K ;-) Maleńka grupka, a najbardziej chyba wyróżniająca się z niej w żółtej kreacji prezydent Nowosielska hehe. Pani Prezydent, to nie Żółtek przyjechał (on odpadł w I turze), tylko Trzaskowski, więc po co za ta żółć? ;-) Ta mównica dla PAD w K-K też bez sensu, bo czy na godzinę 10 na Placu Europy w K-K była planowana debata (czy też wspólne wystąpienie) obu kandydatów…? Ech… wszystko w tej kampanii Trzaskowskiego bez ładu i składu, z czego można się tylko cieszyć :-)

 22. Widziałam miny uczestników po spotkaniu. Miny mieli dziwne takie, jakieś jakby zawiedzione, choć nadrabiali nadrabiali, ale nieudolnie.

 23. Do osoby z trzema emotikonami. Jak już Pani zauważyła, ja jestem za tą drugą opcją. Ale szanuję Pani zdanie i życzę Pani wiele dobrego.

  Do „Silent”. Przykładu nie podam, bo to przerasta moje możliwości intelektualne.
  Do „Luśka” O konkretach nie napiszę, bo tak jak już Silent odpowiedziałem, moja sprawność intelektualna podupada.
  Do „fajny gość”. Proszę dać mi trochę więcej czasu na przemyślenie o co poecie chodzi. Bo chyba o coś Panu chodzi…
  Do „do@Marek”. Dobrze ja odwiedzę resteurację „Sowa”, pod warunkiem, że ty wejdziesz na stronę internetową, do której linku nie mogę podać, bo redakcja nie pozwala. Ale chodzi o stronę która w nazwie ma 100 afer pis. Jak poguglujesz to znajdziesz.
  Do „com’. Aby rzucać jajami to najpierw trzeba je mieć. Bo chyba nie chcesz powiedzieć, że te Twoje wydmuszki to są jaja.
  A tak poważnie, to pamiętaj o tym, że nawoływanie do przemocy też jest karalne. Już nie mówiąc o jej stosowaniu, bo za to usłyszysz zarzut z art. 19 paragraf pierwszy Kodeksu Karnego i będziesz podlegał karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. Nie zapominaj też, że w sieci nikt nie jest anonimowy. Bo jeśli o tym zapomnisz, to może zdarzyć się tak, że któregoś dnia kilku smutnych panów zapuka do Twych drzwi.

  A tak a propos strony do której linku „nie mogę podać”. Wielu osobom, którzy na tym forum dzielą się swoimi opiniami, zaglądnięcie na tę stronę wydaje się wskazane, a wręcz konieczne.

  • Panie Marku, a wystarczyło uczyć się pilnie rozumienia tekstów i nie musiałby Pan marnować swojego niepotrzebnego nikomu czasu.
   Też znam taką stronę, której linku nie będę wklejał, bo przeczytałem Regulamin tego Forem, a która jest poświęcona kilku setkom afer PO!

   • „Uczyć się pilnie” ?… Gdy czytam Pańskie posty, to odnoszę wrażenie, że to Pan należał do tych, którzy w szkołę rzucali kamieniami.
    Może mi Pan całkiem spokojnie przybliżyć nazwę tej strony, niekoniecznie wklejając link. Ja sobie ją znajdę i bardzo chętnie poczytam – wiedzy nigdy nie jest zbyt dużo.

    • Panie Marku, już wskazałem Panu źródło wiedzy. W ostatnim zdaniu.
     Teraz wystarczy wpisać sobie te dwa wyrazy w wyszukiwarkę i otworzy się Panu 9 milionów wyników.
     A do szkół, podstawowej i średniej, miałem z domu na rzut kamieniem. I to tyle o tym kamieniu.

     • Ale przecież pisał Pan „Też znam taką stronę, której linku nie będę wklejał“. Innymi słowy nieprawda, takiej konkretnej strony nie ma, a jedynie tak się Panu wymsknęło. Ale za to jest 9 milionów innych, po których mam sobie poklikać i informacji poszukać. Fajne, wesołek z Pana.

Skomentuj